SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 14-02-2008   #201
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,501
Default Austrija: Dva vojna aviona tipa F5 u pratnji JAT-ovom letu

Austrija: Dva vojna aviona tipa F5 u pratnji JAT-ovom letu

Iznad Graca u Austriji je u subotu u pratnji dva vojna aviona propracen let do madjarske granice aviona Boeing 737 srpske avio kompanije JAT.
Razlog svemu tome jeste da se pilot JAT-ove masine nije javio nikako sluzbama za pracenje leta.
U srpskim novinama je bilo reci o "Hororu u avionu".

15 minuta horora
Ovaj dogadjaj je izazvao veliku paniku u avionu, cak su putnici mogli da prate mimiku u licu od pilota vojinih aviona. Posle 15 minuta ovaj horor je zavrsen. Cak je i sa zemlje moglo da se vidi avion u pratnji dva F5 aviona.

Transponder nije bio ukljucen
Austrijanci su izjavili da se radilo o letu NRC (No Radio Control). Pilot je zaboravio da upali transponder, glasilo je zvanicno iz Vojne baze stajermark. Avion je bio vec primecen u Nemackoj i zbog toga je za svaki slucaj iz Graca (Thalerhof) dat alarm za dva vojna aviona za pracenje.
Pilot kad je ugledao "pratnju", primetio je gresku koju je napravio i odmah je reagovao.
"Nista neobicno, to se desava cesto" tako portparol vojnog staba!


Izvor: http://www.oe24.at/zeitung/oesterreich/chronik/steiermark/article232850.ece
Preveo: Tahirovic
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 19-02-2008   #202
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,501
Default

Nova generacija diskova ce biti BLU-RAY

Konacno je svadja i borba oko DVD naslednika prestala.
Toshiba je morala da baci peskir i da prizna poraz... Posle teskih udaraca primljenih od filmskih kompanija, TOSHIBA je resila da nece vise dalje proizvoditi HD-DVD diskove i player.
Time vise nista ne stoji na putu, za novog naslednika DVD diska, BLU-RAY.
Atsutoshi Nishida, Chef Toshibe je razocaran zbog ishoda "Next- Generation-Format-rata". Ali nastavkom rata, stetilo bi samo razvoju trzista!
Prodaja i support HD-DVD uredjaja i diskova ce se nastaviti do marta 2008 godine.

Toshiba i drugi clanovi HD-DVD promotion grupe (http://www.thelookandsoundofperfect.com), sada ce se sastati da vecaju sta i kako dalje... U clanove grupe spadaju, Microsoft, Hewlett-Packard, Acer i Intel.

Preveo: Tahirovic
Izvor:
http://www.pcwelt.de/start/audio_video_foto/tv/news/147855/index.html
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2008   #203
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Ovo je vec malo previse po meni ali onih sto vole da prvi u necemu kao i ovaj primer. Slike pokazuju postupak kako se to radilo pa pogledajte ako niste 'gadljive' prirode.


Oko jednog ljubitelja tetovaza po telu postalo je plavo nakon neobicnog,bolnog i dugog zahvata(40 uboda igle u ocnu jabucicu)

Dobrovoljac Pauly Unstoppable iz Kanade ima savrsen vid koji je reskirao u zelji da bude prvi covek na planeti sa ocnom tetovazom. Ova tetovaza je rizican postupak pa ko zeli da je proba neka to ne radi amaterski.

'Postupak su uradili ljudi koji su temeljno i svesno sve pripremili i bili svesni rizicnosti i mogucnosti komplikacija prilikom ovog poteza.Sada kada je eksperiment obavljen moramo prvo sacekati i videti hocu li oslepiti,hoce li biti komplikacija pre nego pokusamo opet.' izjavio je Pauly
Attached Images
File Type: jpg jok1.jpg (8.9 KB, 4 views)
File Type: jpg jok4.jpg (29.8 KB, 3 views)
File Type: jpg jok5.jpg (31.1 KB, 5 views)
File Type: jpg jok7.jpg (29.8 KB, 5 views)
__________________
JEL SJENICA DJE JE
NEKAD BILA .... ?
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2008   #204
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,501
Default

Budala za mene... 1000 %
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2008   #205
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Sta drugo covek da kaze.....
Sto posto idiot..........
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 29-02-2008   #206
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Cooooool!
__________________

Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 29-02-2008   #207
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

´Kako crno cool.... Eh sta sve ljudi nece uradit da bi dospeli na TV.... ccccc
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 29-02-2008   #208
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Mini ovo lici na Dzejkerse?
Sta mislite o njima?
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2008   #209
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

Bilo prosle god u Austriji, sad nesto pominju na radiju izgleda mu se sprema sudjenje.

Pa vi razmislite hocetel se kurvati!

Austrijska policija uhapsila je jednog 76-godišnjeg Turčina koji je priznao da je u austrijskom mestu Vimpasingu iz ljubomore ubio jednog 58-godišnjeg Turčina, a potom mu nožem odrezao penis.

Turčin je ubijen sinoć nasred ulice, pošto ga je ubica sačekao na autobuskoj stanici, saopštila je policija. Žrtva se vraćala kući sa radnog mesta, u trenutku kada je 76-ogodišnji Turčin pucao iz puške na njega. Čovek je pogođen u leđa, a ubica mu je odmah prišao i odsekao mu penis. Uhapšeni je priznao ubistvo i kao motiv naveo ljubomoru, jer se čovek koga je ubio navodno osmehnuo njegovoj devet godina mlađoj supruzi. Ubica je rekao da se ne kaje, a policija pretpostavlja da je ubistvo planirao duže vreme.
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2008   #210
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

joj matoraca 76 godina i razmislja na takav nacin,nemogu da verujem......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2008   #211
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Ne mogu da verujem da neko uopste i razmislja tako!


Taj je omatufio!
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2008   #212
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

... mozda je on omatufio ali onog drugog je OFUTIO ...
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2008   #213
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

BEOGRAD - Obnovljeno veštačenje na kočionom sistemu džipa “tuareg” u kojem je 16. oktobra prošle godine u Hrvatskoj poginuo popularni makedonski pevač Toše Proeski otkrilo je oštećenja za koja se, između ostalog, sumnja da su mogla čak da budu i podmetnuta! Zbog toga je Ministarstvo unutrašnjih poslova Makedonije zatražilo hitno prebacivanje automobila iz Zagreba u Skoplje.
Džip “tuareg” je u Makedoniju prebačen u ponedeljak kasno uveče, potvrdio je Ivan Donovski, jedan od portparola makedonskog ministarstva unutrašnjih poslova, a rezultati njihovog veštačenja biće poznati ovih dana.
- Nakon što smo dobili ove informacije od kolega iz Hrvatske, zatražili smo hitan transfer olupine Tošetovog automobila u Skoplje. Uskoro u Makedoniji očekujemo tim najboljih nemačkih veštaka, koji će uzeti u razmatranje analize hrvatskih stručnjaka i još jednom uraditi detaljno veštačenje automobila u kome je nastradao makedonski pevač - rekao je Donovski.
Rezultati analiza konačno bi trebalo da skinu veo tajni s tragične pogibije jedne od najvećih pop zvezda na Balkanu. Zasad se istraga vrti oko vozača automobila u kojem je pevač nastradao i on je još uvek jedini koji je odgovoran za nesreću.
Makedonski mediji su u više navrata optužili Hrvate za ubistvo popularnog pevača, pa je otkrivanje novih detalja, po mnogima, dolivanje ulja na vatru.

http://www.kurir-info.co.yu/clanak/k...ki-ipak-ubijen
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2008   #214
Hida
Registrovan
Početnik
 
Hida's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Landskrona
Godine: 55
Posts: 629
Default



ZAGREB - Britanac Ed Alexander na svom blogu balkan.baby donosi priču o vlasniku restorana u kosovskoj Mitrovici koji vjeruje da je inkarnacija Adolfa Hitlera.

Tijekom boravka u Beogradu, piše Alexander, njegov prijatelj Saša ispričao mu je priču o bivšem pripadniku Oslobodilačke vojske Kosova, vlasniku restorana u južnoj, albanskoj strani Mitrovice, koji, čini se, obožava čovjeka koji je odgovoran za najgore zločine i smrt milijuna ljudi u prošlom stoljeću.

Alexander i njegov prijatelj Ray uspjeli su naći restoran te provesti neko vrijeme u društvu vlasnika i njegove konobarice. Britanski bloger u svojim zapisima ne skriva zaprepaštenje što se nalazi u restoranu čiji je vlasnik 'Adolf Hitler', atmosferu još pojačava njemačka glazba, a na kraju im je uručen i račun s kukastim križem.
Hida is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2008   #215
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Taj hitno treba u dusevnu bolnicu!
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2008   #216
cipiripi-64
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2007
Godine: 59
Posts: 164
Default

Zanimljiv potez ,faca lici na hiceta ali trebamo pogledat sta se radi sire u svijet
svima nam je poznatoko je ,i sta mu je cilj bio(hitleru)-unistavanje jedne sorte
naroda razaranje ,osvajanje tudih teritorija i td...
Medutim u Danskoj su doneli juce odluku o ne primanju i ne pruzanju pomoci
muslimanskim izbeglicama koi dodu potrazit pomoc u toj zemlji.Kao dokaz jasne su proslogodisnje karikature koje su novine javno izneleo u javnost o prufitu (pejgamberu)Muhamedu a.s.v.kako sam mogao razumet veliki su nemiri po ulicama od stane muslimanskog zivlja mislim u vidu mirnih demostracija i protesta.
Na drugoj strani odnosno zemli gde trenutno zivim i radim a to je Holandija jedan glupi reditelj Wilders(ukucaj te -film Wildersa,i izaci ce vam sve detaljnije)proektovao je film o Kuranu odnosno sve negativnosti o islamu koje su u potpunosti netacne.Sa ponosom mogu reci da je parlament protiv produkcije filma za javnost,a sam reditelj kad treba u WC da ide ima jos 10 pratioca .Bicu kratak obe zemlje se boje odmazdi Alkaide-koim je i uputila pismo straha(nimalo nisam ponosan na to).Dok pojedine arapske zemlje vec otkazuju ekonomsku aktivnost i saradnju sa tim dveju zemljama.koliko mogu da razumem i procitam Holandija je u zabrinutosti jer ona sama nije trazila takve neprilike.Bila je anketa sprovedena kod mestana holandije sta misle o projektovanju filma u javnost negde oko 98%se jasno izjasnilo da su protiv
vredanja druge vere i da se osecaju svi podjednako istim svugde u svijetu.
Medutim ja bi zavrsijo po naski -Usvakom zitu kukolja ima-.
pozdrav Cipiripi-64.
cipiripi-64 is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2008   #217
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

U pravu si Cipiripi,ne treba mrzeti narod koji ima tako bolesne umove u svojim redovima i mi imamo naseg Kusturicu,mada on pripada nekakvom"kosovskom mitu",zanimljivo.
A za ove sto se boje,iskreno se nadam da ce ih stici to cega se boje!
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2008   #218
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

... ne racunaj tog pisa ... on je Cigan
... a oni vjeru mogu mijenjat cesce nego gace ...
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2008   #219
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,501
Default

A sta to fali Kusturici?
Stvarno ne razumem sve ovo. Zamislite Sjenica, 50 % stanovnistva stranci, kinezi, crnci, arapi, turci, marokanci, pa i svabe i holandjani...
Ne samo Sjenica nego Srbija citava...
Ma mi bismo bili gori nego bilo koji narod na ovom svijetu... Jos veci Hitlerovci nego sam Hitler... Razmislite samo malo, sutra da dodje neki kaze, CUJ ONAJ CRNAC DA MI JE*E CERKU, E VALA NECE i ubice ga... Takvi smo mi i ostacemo takvi, sreca pa ove po svijetu Balkance sputavaju zakoni pa su se svi ucutali...
Treba sve to gledati i sa aspekta druge strane, sta ako mene potrefi... lako je sedeti za kompom i ostavljati svoje misljenje, ali kad treba preci na delo, sta je onda?
Ja garantujem, da smo mi Balkanci najveci nacionalisti da nas potrefi nesto kao Nemacku, Holandiju, Dansku ili sl... Mi bismo klali i ubijali svaki dan!!!
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2008   #220
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

cesto cujem da je pojedincima pravo drago kad neko predje na Islam a pravo him krivo kad neki musliman predje u neku drugu religiju uglavnom hriscanstvo
ja licno ne cijenim te "prelazace" - jer nije to bas ko napit se hladne vode promijeniti vjeru i religiju i zato izmedju ostalog ja ne cijenim kusturicu
a odigrao je tako bajnu ulogu jos prije toga - dok je Sarajevo unistavano i borilo se za opstanak on se sepurio Beogradom i Parizom
eto sta mu fali (moje misljenje)
a da cigani mijenjaju vjeru i imena kako im pase i to je poznato, pa mi nesto lakse kad cuh od nekog da je cigan

pozz i nisam rasista ni nacista
nc.biber is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
vesti, zanimljive


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vesti adnan Automobili 100 16-07-2009 21:37
Kratke Hard- Soft vesti - Short Hardware - Software news... iSelektor Hardware - Software - Mobilna telefonija 42 02-09-2008 23:26


All times are GMT +2. The time now is 08:04. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)