SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Politika Sjenice čak i u sjenici se vodi politika, evo prilike da se bliže upoznamo sa njom

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 3.00 average.
 
Old 23-08-2006   #181
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default Igrom do opoziva

IGROM DO OPOZIVA.........Turnir koji su organizovali mladi SDA povodom akcije o opozivu presedniika opstine,zahvaljujemo se na slikama fotografskoj radnji foto sandzak i Sapku.......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 25-08-2006   #182
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Neka vam je Dragi Bog u pomoci sa tim glasanjem!!!



Ali ja mislim da Riki bi trebao da osnuje stranku i da se kandiduje za predsednika. Sta vi o tome mislite? Ili bi jos bolje bilo da nam zena bude predsednik. Mozda ona Dusica. Ali mi ona nekako zvuci suvise religiozno zbog onoga "Braco Muslimani". A mi smo iznad svega BOSNJACI. Tako da ni za nju ne bih mogla glasati. Ne znam u dilemi sam.

borichi is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2006   #183
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

ovde cu se posluziti jednom narodnom uzrecicom,a u vezi je sa pojavom ovih maica konkretno ove sa majmunom na slici,a koja glasi:Od cega se pametan stidi,budala se ponosi!Od prilike su i takvi komentari vecine ljudi na ovakav vid politicke borbe.Ma ko bio autor slogana na maici,mislim da je napravio medvedju uslugu stranci SDA.

Osvrnuo bih se i na izvestavanje Regionalne televizije za koju mogu da kazem da je, provinciska varijanta RTS-a iz najgorih Milosevicevskih vremena.Covek mora da ima jak zeludac da bi provario onoliki broj lazi,podmetanja,insinuacija.Valjda igrajuci na kartu da je narod zaboravan,salju poruku,da kada oni dodju na vlasti(SDA) da ce pozlatiti Sjenicu.A ja mislim da narod nije zaboravio da su to oni isti ljudi,koji sve sto su zapoceli nisu zavrsili,tranzit,sportska hala,poslovna zgrada...Da su to isti ljudi koji su od stranke SDA napravili biro za zaposljavanje,gdje zaposljavaju samo svoje najblize rodjake i prijatelje.
joku is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2006   #184
neno
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 52
Posts: 102
Default

ja nisam za SDP koliko sam protivnik SDA jer sto je SRS za srbe to je SDA za muslimane
neno is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2006   #185
askica
Registrovan
Početnik
 
askica's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Srbija
Godine: 37
Posts: 352
Default

Izvini, Tahirovce, da li imas ikakvih slika sa sinocnjeg mitinga SDA, da nam bar malo prikazes atmosferu, jer ima nas koji nismo bili u mogucnosti da budemo u Sjenici.
__________________
Oj, Sandzaku, mjesto moje drago.
askica is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2006   #186
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Borichi super slika, za njega bih glaso kad bi bio kandidat (zbog Jevreja i Cigana),a sto se tice ovih komentara nebih komentarisao,pocela je predizborna cutnja pa da postujemo pravila mislim da je tako fer,imam dosta slika sa jucerasnjih mitinga ali jbg nisam se setio sinoc da postavim.....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2006   #187
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

JOKU... SVAKA TI CAST BRATE....

da je dao Bog jos takvih,sa takvim razmisljanjima,kud bi nam kraj bio...

ovako,smo takvi kakvi smo i zato nam se tako i desava...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2006   #188
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

E, preko ove tvoje konstatacije,TAHIROVČE,stvarno ne mogu da pređem!!

Da mi je neko rekao,da ja nisam to video,prosto ne bih verovao da si takav!Ti si,čoveče,direktno,na forumu,kao moderator,izjasnio svoje opredeljenje!

OVOM IZJAVOM SI SAMOG SEBE OKARAKTERISAO KAO R A S I S T U!?!?

Povuci je što pre,i izvini se!I njegovu sliku!!!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2006   #189
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

aman halilce uspori malo,poceo si da se ponasas kao lektor ovog nazovi kako hoces jezika pa sad jos i hoces da utices na ljudska opredeljenja i slobode...

evo ako ti nesto znaci i ja zalim sto taj covek nije zavrsio svoju misiju upravo iz razloga koje je naveo moderator...

a i ti promuckaj malo pre upotrebe pa ce ti biti jasno da ove insinuacije nisu bez uporista...

osim,sudeci po godinama iz profila,ako i dalje nisi pionir pa ti smeta svako pominjanje tog coveka...

to je bio genije,i nije svako ni vredan da ga pomene,a ti o njemu mislim da znas samo ono sto ti je nastavnik istorije prico na casu i to jos u ono doba bratstva i jedinstva koje je nas muslimane kostalo reka krvi...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2006   #190
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Iznenadio me je Reško,kao čovek i modreator ovog foruma!

A ti stranče,u školi si isto učio kao i većina nas.Ali me čudi,da,iako se nalaziš u Evropi,koja se zalaže protiv rasizma i drugih podela,ti ovo podržavaš!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2006   #191
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

istina je da sam isto ucio u skoli kao i mnogi ali se nisam zadrzao na tome kada je taj covek u pitanju,vec sam citao i mnogo drugih stiva,vezanih za njega...

ipak,najveci utisak je ostavio jedan istoricar koji mi je preneo mnogo podataka od kojih se dosta i ne secam vise...

dragi moj halilce,okreni se malo oko sebe i pogledaj nije tesko da vidis da upravo ti zagovornici anti rasizma i cine najvece zlocine u njegovo ime,a plasiraju samo lazna opredeljenja....

nije svet tako uredjen ni savrsen kao sto ti mislis,lepo je sve to cuti,to kako ti razmisljas ali ipak u praksi je to mnogo drugacije...

istina je da ja zivim negde gde najmanje ima toga,ali to mi ne daje za pravo da govorim da nema rasizma,kada na svakom cosku ove planete ubijaju nevine ljude upravo po tom osnovu...

nemoj ici daleko da se prisetis ovoga sto ti ja pricam,samo pogledaj dnevnik i vidi koliko ljudi ubiju jude svaki dan u palestini i libanonu,i seti se necega sto je bilo na svetskom prvenstvu u finalnoj utakmici i bice ti jasno...

i ne zivi halilce vise u iluzijama i lepim recim,nije zivot onakvim kakvim se predstavlja i nije demokratija tamo gde se prica o njoj,vec sve je to oruzje u rukama mocnika za laksu manipulaciju narodnom...

oprosti ako sam negde nesto prenaglio,nemam losu nameru samo se iznerviram kad vidim da covek zivi u iluzijama i lepim pricama sa tv-a...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2006   #192
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Stranče,sve je ok sa tvoje strane!Nemam razloga da se ljutim ni na koga,mene niko lično nije uvredio!

Možda i ja živim u iluzijama.Da ne živim,ne bih odgajao djecu u Sjenici,odnosno,u ovoj državi.Možda bih i ja,a mogao sam,započeo život u drugoj zemlji.A razlog,što to nisam učinio,bez obzira na sve prebleme sa kojima se suočavao naš narod 90-tih godina,kroz koje smo bezmalo svi prošli,je jednostavan.

Reci mi samo,da li ikada,osetiš setu,sentimentalnost za ovim gradom,za ovim ljudima?Da li te nešto,posebno veže,zbog čega nebi napustio ovaj grad?Da više nebih filozofirao,jedan od razloga,što nisam otišao,što ovde odgajam decu i živim u iluziji da će mojoj deci biti bolje,naći ćeš u temi

Teh.škole,koju sam sinoć postavio!A ako budeš zainteresovan,ostale razloge ću,i tebi i ostalim forumašima,takođe reći!



Možda sam sinoć,kad sam pročitao Reškovu izjavu,prenaglio,pa se ja prvi izvinjavam,a on nek radi po svojoj savesti!

Pozdrav!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2006   #193
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Halilce da tebi odgovori Resko,kao prvo kod mene je uvijek bilo i bice sto na umu to na drumu,znaci jevreje i cigane nemogu da svarim ni sa 2 renisana,jevreji donose ratove a cigani prljavstinu,stojim iza svoje izjave i ne brisem nista.

Askice slika ima puno(mogu ti poslati na meil).oba mitinga su bila klasicna, jedino sto je pred miting SDA bila organizovana kolona vozila koja su prosla kroz grad sa svirenama i zastavama,meni se licno jako svidelo bilo je preko 100 auta i izgledalo je fantasticno.
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2006   #194
askica
Registrovan
Početnik
 
askica's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Srbija
Godine: 37
Posts: 352
Default

Mogu i da zamislim, zato što pre pošalji mi sve što imaš.



Poslaću ti svoju e-mail adresu preko privatne poruke. Od srca ti hvala.

Veliki pozdrav za tvoju porodicu.
askica is offline   Reply With Quote
Old 30-08-2006   #195
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default PITANJE ZA ADMINISTRATORA

Zašto,u ovoj temi,ne mogu da pošaljem fajl?Imam nekih slika iz prištine,vreme prvih predsedničkih izbora u Srbiji?
halilce is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2006   #196
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Halilce ja neznam sto kod tebe nece ,evo moze tu je i primer
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2006   #197
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

TAHIROVCE

imas li jos koji primer...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2006   #198
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Resko, u pravu je halilce, i ja sam neki dan hteo da postavim neke plakate, ali ije moglo, ne samo u ovoj temi, vec u cijelom ovom podforumu. Izgleda da na ovom mestu samo vi moderatori mozete da postavljate filove.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2006   #199
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

nemoguce da ne mozete da postavite,pogledajte velicinu slike nemoj da je preko 600x600 pixela ,ako je vece nece moci i pogledajte extenzije.

Grujo one slike su bile 452 x 699 <--- zbog ovog 699 nece moci slika.



ovde covek moze da procita samo sda,sdp,srs,sps .... rekla kazala,mi smo ovo vi ste ono .............. grujo daj javi se na msn da pricamo o zenama brate ovo je ispiranje mozga sa strankama. evo vec je poceo i cas SRPSKO-HRVATSKOG jezika sledeci cas radimo jotovanje i palatalizaciju.
__________________
Možeš, ako misliš da možeš!
------------------------------------------
www.FOLKOTEKA.com
Lakota |ljiv| is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2006   #200
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

na msn, kad ne smijete ovde od zena...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
politicke, stranke


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Oo Srpske Radikalne Stranke U Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 62 01-10-2008 18:12


All times are GMT +2. The time now is 22:45. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)