SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 12-11-2008   #61
torcA_L3
Registrovan
Početnik
 
torcA_L3's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: Novi Pazar, ponos SandzakA
Godine: 35
Posts: 71
Default

Da pojasnim: U NP su se poceli pojavljivati neki grafiti tipa "delije np" cirilicom ovo ono, u ponedeljak se islo u jedan od kafica za koje se sumnja da se tu okupljaju, 30 momaka otislo tamo. Kumili i molili da se ne lomi nista, izgovori nismo mi, ovo ono, to su neka deca, oni se plase i salove po NP da nose.. Upozoreni su! Posto je galama bila velika izaslo je i dosta gradjanstva na ulice (radnja se odvijala u "varos mahali", ko zna zna).. Sinoc su svi grafiti precrtani i odradjeni novi nasi.. Toliko. A sto se tice cetnikizma, neka se niko ne nadje prozvan, mrzimo ih one koji sebe zovu cetnicima, protiv srba nista.. Nisu svi srbi cetnici.. valjda..
__________________


Samo TORCIDA SANDŽAČKA, samo PAZAR, samo SANDŽAK, samo BOSNA!!! Allahu Ekber
torcA_L3 is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 12-11-2008   #62
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Bil bilo drugacije da je to "delije NP" pisalo latinicom?

Razgovacramo samo, ne mislim nista provokativno ili da izazivam, cisto kolko da se zna
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2008   #63
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Brudi ja bi te zamolio za manje nacionalizma, forum je otvoren za sve.
hvala na razumevanju .....
Momak ja bih te molio da se ne pravis englez onda..
Sa tim otvoren,ova tema sluzi radi predstavljanje grupe kao grupe i njene aktivnosti..
Nerazumijem da prevedem rijec "nacionalizam",bolje mi ti pojasni posto si ti pripadnik jedne frakcije koja bar potencira ka nekim stvarima..
Moje je to sta cu ja propagirati,ja znam sto me sljeduje dalje od Raske,a to sto je otvoren vidim kako su teme tekle simpatizerski sa "smillovima",i batal muhabetom..Toliko,ja se trudim samo djelic atmosve da prenesem dje mislim da treba..
  Reply With Quote
Old 13-11-2008   #64
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ja sam te lijepo zamolio, jes tvoje pravo sta ces propagirati ali i gde ces, ovde ce to malo teze ici..
Poznato mi je kakva je atmosfera na tekmama, hvala na ponudi ali ja tu atmosferu ne bih na forumu, mozda bih atmosferu iz bundes lige,ali iz neke balkanske - nikako....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2008   #65
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

Ne znam brate sta kome smeta -svako ima pravo da navija-pitaj 80 % omladine u Pazaru za koga navija???odg ce ti biti bruda ili CZ ili PFC-10% CE RECI ZA NP-to ti je to oduvek....svaka cast klubu iz rodnog kraja,to je nesto posebno ali svi znamo odlicno koja dva kluba osvajaju titule,i samo oni,nacionalizam me ne interesuje,uopste i,licno sam,strastveni DELIJA!POZZZZZ I BEZ ZAMERANJA
dido is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2008   #66
torcA_L3
Registrovan
Početnik
 
torcA_L3's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: Novi Pazar, ponos SandzakA
Godine: 35
Posts: 71
Default

Zbog takvih su nam fudbalski klubovi kakvi jesu, a za NP to sto pricas 99,9% nisi u pravu Sprovedi anketu pa ces vidis Tahirovce, verovatno daaaavno nisi bio na tekmi

I kad gubis i kad vodis pjevacemo mi za tebe!
Ljubav nasa jedina si ti!
torcA_L3 is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2008   #67
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

U pravu si Torca da nisam davno bio na utakmici, i nemam nameru dok je navijacima motiv nacionalizam a ne sport, to je problem cijelog regiona bivse Yu (neznam samo sta je sa slovenijom)..
krejem 80tih i pocetkom 90tih gledao sam svaku utakmicu FK Novi Pazar koju je igrao kod kuce, znac svaki drugi vikend znalo se za NP za utakmicu(kad je branio Jovanovic i Mico iz Kraljeva igrali Sejdic, Setko-Luna, Cupe Ugljanin....i ostali).
ta ekipa je na visinske pripreme dolazila u Sjenicu, redovno su dolazili kod mene kuci....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2008   #68
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,501
Default

te sam i ja poznavao momke hehehe...
danas nikoga
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2008   #69
torcA_L3
Registrovan
Početnik
 
torcA_L3's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: Novi Pazar, ponos SandzakA
Godine: 35
Posts: 71
Default

Upravo zbog tog nacionalizma ti kazem nisi davno bio, budi uvjeren da tako tekme ne prolaze kod nas Prosla su ta vremena psovanja na nacionalnoj osnovi Ima i dve-tri sezone, niti politicki, niti nacionalisticki.. Samo FK NP..
Samo naprijed ljubavi moja! Ljubav nasa jedina si ti!
torcA_L3 is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2008   #70
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,501
Default

To cenim, kad nema nacionalizma, nego se sve zasniva na sportskoj osnovi... pa i psovke!

Pozzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2008   #71
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by dido View Post
Ne znam brate sta kome smeta -svako ima pravo da navija-pitaj 80 % omladine u Pazaru za koga navija???odg ce ti biti bruda ili CZ ili PFC-10% CE RECI ZA NP-to ti je to oduvek....svaka cast klubu iz rodnog kraja,to je nesto posebno ali svi znamo odlicno koja dva kluba osvajaju titule,i samo oni,nacionalizam me ne interesuje,uopste i,licno sam,strastveni DELIJA!POZZZZZ I BEZ ZAMERANJA

Ne indijanishi se sa Zvezdom..Ti mozda pratis Zvezdu iskljucivo predpostavljam preko Tv,kad svijest razvijes i skontas da se to zove "ljubitelj,simpatizer ove ili one frakcije" onda mozemo pricati..


Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Ja sam te lijepo zamolio, jes tvoje pravo sta ces propagirati ali i gde ces, ovde ce to malo teze ici..
Poznato mi je kakva je atmosfera na tekmama, hvala na ponudi ali ja tu atmosferu ne bih na forumu, mozda bih atmosferu iz bundes lige,ali iz neke balkanske - nikako....
Pa odstranime momce sa foruma ako ti smetam,sta cekas junace ?
Znas tvoje vidjenja su uska u ovom pogledu,nemozes ti biti najpametniji od svija sad,i nesto foll zajebo si me sa prijetnjom,ja odrzavam rad mnogo slozenije i kompaktnijeg foruma,i znam kako idu pravila foruma,koja prvo moras da napises momak pa poslije da ih se drzis,jel anarhija je gora od nacionalizma..
Evo ti primjera malog da te koliko podstaknem..

Neka od pravila foruma :

1) Sa administratorima i moderatorima su zabranjene prepirke inace slijedi ban.
1.a)Administratori i moderatori su ti koji uredjuju forum i oni su ovdje neprikosnoveni autoritet. Svaki njihov potez na ovom forumu ima podrsku vrha TS89
2) Zabranjeno je vrijedjanje na licnom nivou,i otkrivanje identiteta svjesno ili nesvjesno.
3) Postovi koji nemaju veze sa temom bice brisani, a autori odstranjivani.
4) Na navijackom dijelu podteme "TORCIDA 1989 SANDZAK"je zabranjeno pisanje ljudima koji nisu clanovi i pristalice te grupe.
5) U navijackom dijelu podteme "TORCIDA 1989 SANDZAK",se pishu samo bitne stvari koje mogu biti javne,a u interes su grupe i njenih pojedinaca. Primjer: saopstenja,izvjestaji sa gostovanja ili izvjestaji sa tekme kuci, neki postovi vezani iskljucivo za podteme kojee se tamo nalaze.
6) Postovi koji za cilj imaju iskljucivo omalovazavanje druge navijacke grupe ili pojedinca bice brisani, a autori odstranjeni.
7) Banovanje moze biti trajno i vremenski ograniceno.
Dozvoljena velicina slike u potpisu su dimeznija 400x100px.
9) Zabranjeno vrijedjanje po bilo kojoj osnovi (rasnoj,vjerskoj,nacionalnoj)
10) Sankcije su u rukama moderatora i administratora i ukoliko zelite da i dalje imate pristup nasem forumu, molimo vas da se pridrzavate gore navedenih pravila. U protivnom, o vasem buducem aktivitetu na nasem sajtu odlucivace administracija
11) Vazne teme (kao sto su teme o utakmicama) otvara administracija foruma!
12) Zelimo vam ugodan boravak na forumu najvece navijacke skupine u SANDZAKU !

P.S, Licno cu se postarat da se skinu pojedini banovi,a prvo ce se admini i moderatori konsultovat..

TS1989 Web Team !


Dodushe jest kopija el eto,moro sam da ti dam savjet

A evo malo da se ostavimo nagadjanja nego materijalna istina da se pokaze
Novi Pazar-Mladi Radnik 15.11.2008




[img]
  Reply With Quote
Old 17-11-2008   #72
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,501
Default

Care koji ti je kur?
Uporedjujes ovaj sajt i vas sajt...
Niti ti ko brani da pises niti da navijas... Ako te je zamolio za nesto izadji u susret nego sto tako pises...
Hoces da ti pisem malo o kompaktnosti stranica?
Znaci ne trci pred rudu... niko ti ne brani, navijaj i pozivaj na svoj sajt... ali ne napadaj bez razloga.
Ovde je bolje sprijeciti nego lijeciti!!!

Niko te ovde nece banovat zbog toga, mi nismo toliko maloumni... a ako pocnes lican da postajes, sa prijetnjama, psovkama i slicno, tek onda reagujemo...
Veruj mi da ne postoji kompaktiniji sajt i opsuteniji od ovoga!
Mozes vise na njemu da napises nego na bilo kojem drugom... a da nije tvoj u pitanju!

I jos nesto, nemoj pomijesat mene i Tahirovceta... da ne dodje do zabune...

Pozzz Tahirovic
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2008   #73
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by na-braniku-grada View Post

Pa odstranime momce sa foruma ako ti smetam,sta cekas junace ?
Znas tvoje vidjenja su uska u ovom pogledu,nemozes ti biti najpametniji od svija sad,i nesto foll zajebo si me sa prijetnjom,ja odrzavam rad mnogo slozenije i kompaktnijeg foruma,i znam kako idu pravila foruma,koja prvo moras da napises momak pa poslije da ih se drzis,jel anarhija je gora od nacionalizma..
mi igramo bez pravila ...
svaki forum je prica za sebe...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2008   #74
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
mi igramo bez pravila ...
svaki forum je prica za sebe...

Pa to o tome te ja i pricam
Samo jos teme da se pridrzavas i da nelutas sa postovima i bices najbolji @admin na svijetu ovome

p.s Ovo je dr.Sulejmane navijacka tema,i nju ne moze svako da komentarise
  Reply With Quote
Old 18-11-2008   #75
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

na-braniku-grada,momce,koliko god se ti indijanisao sa nekim drugoligasem,toliko je moje pravo isto to da radim sa bivsim Svetskim klupskim prvakom a to da li pratim utakmice preko tv-a ili uzivo,nije mi toliko bitno,jer i kad sam na Marakani,nikad ne idem na sever!!!TO TI JE TO BRUDA!
dido is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2008   #76
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by dido View Post
na-braniku-grada,momce,koliko god se ti indijanisao sa nekim drugoligasem,toliko je moje pravo isto to da radim sa bivsim Svetskim klupskim prvakom a to da li pratim utakmice preko tv-a ili uzivo,nije mi toliko bitno,jer i kad sam na Marakani,nikad ne idem na sever!!!TO TI JE TO BRUDA!

Pa to o tome ti ja pricam,"balije" su najposlusnija gamad

p.s Dolje izdajnici sjenicki ,koji si ti provindijalac koji je stigao do neta ,pa tako brate saburaj bice i po tebe sanse,sad me banujte hahaah.
  Reply With Quote
Old 18-11-2008   #77
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ja neznam sta ti pokusavas? Znaci ako neko ne navija za fknp, ti odma po njemu. Pa polako, ne mozemo svi za isti klub navijat, onda nista od sporta nebi ni bilo zanimljivo. Nego polako bate, smiri strasti pa nam normalno pricaj o tvojem klubu kad si vec dosao, a ne odma pa po narodu.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2008   #78
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,501
Default

Hahahah bitno je da si ti gradjanin... Mislis ako si pazarc da si metropola... sa divnim klubom jel?
Spusti malo loptu care...
Svako ima pravo da navija za koga hoce... a meni se iskreno receno za novi pazar jebe koliko za lanjski snijeg...
Ja pazar vidim jednom u 3 godine, meni ne treba pazar i vase kopije...
Ja mislim da vam i dresove siju nedje u nekoj avliji... neke kopije kappe i adidasa...
Sedi bre savij se, niko te ne bije po usima...
Pisi i izvestavaj nas, ali ne seri pored tute! Sem ako ti treba za igru... pa da je ne prljas. Onda trk na stadio NP i kaki!

Pozzzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2008   #79
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 43
Posts: 1,181
Default

Quote:
Originally Posted by na-braniku-grada View Post
Pa to o tome ti ja pricam,"balije" su najposlusnija gamad

p.s Dolje izdajnici sjenicki ,koji si ti provindijalac koji je stigao do neta ,pa tako brate saburaj bice i po tebe sanse,sad me banujte hahaah.
care,udji malo sire u forum i vidi kako se slazemo,pa ces videti i shvatiti da si ti najveci provincijalac od svih nas,naravno kao i vecina vas dole,spusti loptu balavac nemas ni 20 god i idi deri se bre sa onih tvojih 20-ak STRASTVENIH,daleko ce te dogurat!
dido is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2008   #80
na-braniku-grada
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by dido View Post
care,udji malo sire u forum i vidi kako se slazemo,pa ces videti i shvatiti da si ti najveci provincijalac od svih nas,naravno kao i vecina vas dole,spusti loptu balavac nemas ni 20 god i idi deri se bre sa onih tvojih 20-ak STRASTVENIH,daleko ce te dogurat!
Ljepotan,ovo je sve sporedno sto mi sad pricamo,ti nisi za ovu temu vjeruj mi,nemas predispozicije ni da ulazis ovdje,jel ovo nije "ugao spicarosha"..
Sto ima da te pogadja to za "provinciju",bogoti ?Meni nije sram sto sam iz NP,sta je sto ima i ovo nazivaju svakakvim imenima,na hair bogoti i nedodjija nek joj je ime ,a i cini mi se namam predrasude i stereotipe o tim socioloskim devijacima,ako me razumjes naravno
Sala na stranu pretjerah ga ,koliko samo energije,emocija hahaha.
Inace sam 87 god,samo pitaj brate moj,nema problema
Ako hocemo vec po nacionalnoj,kad dosegnes moj intelektualni niov,javi mi se,a znas dje mozes da me nadjes u svaki trenutak

p.s Toliko o strasti,satisfakcija je cudo,jeli hahaha
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
1928, 1989, novi, pazar, sandžak, torcida


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Poslasticara Sandzak Dzigal Sjenički lokali 11 08-02-2013 22:31
www.sandzak-sport.com NOVI SPORTSKI PORTAL ado Sport 40 06-09-2009 15:19
BURSA BOSNA SANDZAK NET halilce Sandzacka dijaspora 38 03-11-2007 12:39
POCELI RADOVI NA REGIONALNOM PUTU N.PAZAR-SJENICA halilce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 98 06-10-2007 10:53
Komentar Muftije Muamera Zukorlica na zbivanja u Novom Pazar Sjenicak-Wien Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 51 30-03-2007 20:25


All times are GMT +2. The time now is 12:56. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)