SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 18-08-2008   #741
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 37
Posts: 2,266
Default

Quote:
Originally Posted by ado View Post



@Chupka.....sto ne kazes da si navijala za Partizan onu noc a
hehehe...nisam mogla, pravila sam pitu od jabuka i mnogo je vazno biti pored nje kada se pece...za cas moze da izgori, ali rodica je pratila tek toliko da ti prenesemo rezultat...jer zasluzio si, valjalo je obici sve one radnje sa cipelama
__________________




Chupka_ is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 18-08-2008   #742
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Quote:
Originally Posted by ALMIR- View Post
Ado brate moj, ima li jos ovde navijaca PARTIZANA osim mene i tebe??

I KAD DODJU NEVOLJE,
I KAD DODJE TUGA,
UVEK CE TE VOLETI
GROBARI SA JUGA!!!!
Ma samo brate ja i ti, al 2 : 0 za nas, jer cigana navijaca ovdje nema, a @sejo i @gruja su samo simpatizeri cigana, neznaju oni ni ko im je trener, al zato znaju da im je direktor u zatvoru hahahahahahah....opasna ekipa hahaha
__________________
www.sandzak-sport.com
ado is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2008   #743
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Quote:
Originally Posted by Chupka_ View Post
hehehe...nisam mogla, pravila sam pitu od jabuka i mnogo je vazno biti pored nje kada se pece...za cas moze da izgori, ali rodica je pratila tek toliko da ti prenesemo rezultat...jer zasluzio si, valjalo je obici sve one radnje sa cipelama
Uh ne pominji mi cipele pozzz rodicu, al nek mi javi samo ko je bio najbolji u Partizanu onu noc
ado is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2008   #744
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Pod ovim "Najbolji" misli "ko se najmanje obrukao"
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2008   #745
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

ado izvini,ispravljam se-izgleda si stvarno puko sa svim oooo u sebi
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2008   #746
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Quote:
Originally Posted by Rarica View Post
ado izvini,ispravljam se-izgleda si stvarno puko sa svim oooo u sebi
Imas nesto reci u vezi teme..ili samo kvaris temu ?
ado is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2008   #747
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Sorry ado,ne bih da kvarim temu zato ti saljem kaficu pomirenja,ja se samo malo zezam-ne se ljuti
Attached Images
File Type: jpg 3927084916.jpg (2.9 KB, 2 views)
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2008   #748
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 37
Posts: 2,266
Default

Quote:
Originally Posted by Rarica View Post
Sorry ado,ne bih da kvarim temu zato ti saljem kaficu pomirenja,ja se samo malo zezam-ne se ljuti

je li ovo Rarice kratka Sarajevska...posto vidim nema kafe
Chupka_ is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2008   #749
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Jeste ona kraca iz Morica Hana
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2008   #750
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Quote:
Originally Posted by Rarica View Post
Jeste ona kraca iz Morica Hana
a uz kafu moze i Cola , pa cemo kod Zeljka na cevape ......jel dosta od mene
ado is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2008   #751
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Quote:
Originally Posted by Chupka_ View Post
je li ovo Rarice kratka Sarajevska...posto vidim nema kafe
Jok,ona salje fildzan,a kafu nek skuha sam!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2008   #752
ursuljanka
Registrovan
Dobar
 
ursuljanka's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Godine: 39
Posts: 1,214
Default

Quote:
Originally Posted by ado View Post
a uz kafu moze i Cola , pa cemo kod Zeljka na cevape ......jel dosta od mene

Ne kvari temu
__________________
'Ja sam neka druga vrsta,ja bih iskreno.U meni je srce ostalo.'
ursuljanka is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2008   #753
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Quote:
Originally Posted by ursuljanka View Post
Ne kvari temu
Ma povukla me kahva ccc hehehehehehe.....hajd nastavljamo u istom ritmu...gledam tabelu i ima se sta vidjeti, jest da je samo jedno kolo bilo, ali na tabeli Zvezda poslednjeplasirana hehehehehe........uslikam pa vam postavim......sad cigani pjevaju : dotakooo samm dnooo zivotaaaaa hahahahahahahha........
ado is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2008   #754
ursuljanka
Registrovan
Dobar
 
ursuljanka's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Godine: 39
Posts: 1,214
Default

[quote=ado;7021...sad cigani pjevaju : dotakooo samm dnooo zivotaaaaa hahahahahahahha........[/quote]


Grobari dobro znaju sta se peva kada si predposlednji na tabeli.
ursuljanka is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2008   #755
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

ZVEZDA DOTAKLA DNO

Zvezda poslednja, Toplica se sunča
Predsednik Crvene zvezde Toplica Spasojević kupao se u Herceg Novom dok su se njegovi fudbaleri blamirali protiv Vojvodine

Prva utakmica u prvenstvu i tradicionalno - neuspeh Crvene zvezde! Ono po čemu će poraz u Novom Sadu ostati upamćen jeste poslednje mesto na tabeli, na koje su dospeli beogradski crveno-beli. Ipak, najveću pikanteriju predstavlja podatak da se predsednik Crvene zvezde Toplica Spasojević u nedelju kupao u Herceg Novom, dok je ekipa igrala bitnu utakmicu protiv Vojvodine.

Tužna je istina da su dva meseca pre početka prelaznog roka čelnici kluba govorili da već imaju plan evropske Zvezde, da će biti kvalitetnih pojačanja. Toplica Spasojević je, ničim izazvan, u junu novinarima ponosno izjavio da prvi put u istoriji klub ima pet miliona evra za nove igrače, da će doći do rekonstrukcije stadiona, da neće više biti DVD angažmana... Od svega toga realizuje se jedino ideja o modernizaciji stadiona, koju opet većinom finansira Univerzijada, a ne Crvena zvezda.

Posle meča s Vojvodinom fudbaleri Crvene zvezde krenuli su ka svojim navijačima očekujući podršku i pored loše igre, što je bio slučaj prošle sezone, ali su se stvari okrenule. Delije su igrače ispratile zvižducima i skandiranjem „Marš iz Zvezde“.

- Zvezda igra loše, i to je činjenica. Kako sada stvari stoje, ne izgleda da će biti bolje. Delije imaju još strpljenja, mada su i naši nervi na kraju. Nećemo preduzimati bilo kakve radikalne korake jer je početak sezone, ali ako ne bude bilo rezultata, do nekih promena će morati da dođe - rekao je jedan od vođa navijača sa Zvezdinog severa, a potom dodao:

- Mi smo prošle sezone bili više nego korektni. Dali smo punu podršku klubu u sezoni u kojoj smo ostali bez oba trofeja i u kojoj smo bili najgori tim u ligi Kupa UEFA. Mi smo predsedniku Toplici Spasojeviću na našem poslednjem sastanku jasno rekli - reagovaćemo ukoliko Zvezda ne uđe u Kup UEFA i ako ne osvoji titulu. Ko ih je terao da pričaju o pet miliona evra, ili o pojačanjima koja će doći za tri dana, a da naposletku od toga ne bude ništa. Mene kao navijača zanima ko vrši selekciju igrača, jer više od pola tih momaka nema kvalitet da nosi Zvezdin dres. Vreme je da čelnici preuzmu odgovornost i da konačno shvate koga predstavljaju. Mi javašluk i amaterizam nećemo da tolerišemo.

ZVEZDINA FUDBALSKA ŠKOLA

Fudbalski klub Crvena zvezda konačno će imati svoju školu fudbala. U sklopu kompletne rekonstrukcije i reorganizacije najvećeg fudbalskog kolektiva na ovim prostorima, crveno-beli pokreću školu za dečake uzrasta od pet do 11 godina. Sedmorica ambicioznih mladih stručnjaka radiće sa decom pod nadzorom profesora sa katedre fudbala na Fakultetu sporta i fizičkog vaspitanja doktora Aleksandra Jankovića (39).
Deca će učiti prve fudbalske korake i osnove njihove omiljene igre na terenima Brodarca, između dva mosta na novobeogradskoj strani. Tendencija je da se škola fudbala Crvene zvezde postepeno širi i po čitavoj Srbiji, ali i šire.

GUBE NA SVIM FRONTOVIMA

Očigledno je da će u Crvenoj zvezdi u narednih nekoliko dana doći do nekih promena. Navijači su na ivici strpljenja, podele u Upravnom odboru su ogromne. Rezultati prvog tima su očajni, a proteklog vikenda nijedna ekipa Crvene zvezde nije upisala pobedu.
Prvi tim izgubio je od Vojvodine (0:2), omladinci su poraženi od OFK Beograda (0:3), kadeti su igrali nerešeno s Vojvodinom (2:2), dok su pioniri remizirali s pirotskim Radničkim (1:1). I na kraju, Zvezdina filijala Srem iz Sremske Mitrovice meč je završila s „mršavih“ 0:0 u Lučanima.



Last edited by ado; 20-08-2008 at 00:32..
ado is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2008   #756
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Zvezda je dotakla i VRH evrope, pa i svijeta. Necu da diskutujem sa onima koji ne navijaju za klub iz grupe koji imaju u vitrini trofej evropskog sampiona.

PPPsssssssssstttttttt......
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2008   #757
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Quote:
Originally Posted by Crni Gruja View Post
Zvezda je dotakla i VRH evrope, pa i svijeta. Necu da diskutujem sa onima koji ne navijaju za klub iz grupe koji imaju u vitrini trofej evropskog sampiona.

PPPsssssssssstttttttt......
vrati se u kameno doba bre...........Vojvodina : Cigani 2 : 0 hahahahah
ado is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2008   #758
Sejo
Glas razuma:)
Dobar
 
Sejo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Iza 7 gora, i 7 mora i 7 planina i....
Godine: 46
Posts: 1,379
Default

Ado, ne bih se radovao zbog poraza Zvezde, jer ako pogledas nekoliko godina unazad, svaki put kad bi Zvezda izgubila u prvom kolu, na kraju sezone bi bila prvak!!!
__________________
Ja medjutim, ti medjutish, on medjuti...
Sejo is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2008   #759
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Quote:
Originally Posted by Sejo View Post
Ado, ne bih se radovao zbog poraza Zvezde, jer ako pogledas nekoliko godina unazad, svaki put kad bi Zvezda izgubila u prvom kolu, na kraju sezone bi bila prvak!!!

Taktika-da malo puste grobare da se raduju,dosta ce cijelu god tugovati!
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2008   #760
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ko sto su ih pustili prosle sezone. Bili zaboravili za sta se igra to prvenstvo i taj kup, pa im dadosmo malo pehar, ne valja da gledaju. Hahahaha, nego se oni sad ponijese, moramo ih vratit na mesto hahahahahahaha
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
koji, navijate, tim


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
koji email koristite i zasto ? toomtoom Ovo i ono 20 10-07-2008 01:01
Automobil koji sam sebe vozi iSelektor Automobili 50 28-01-2008 19:17


All times are GMT +2. The time now is 21:09. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)