SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 13-07-2008   #1
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Thumbs up Predstavnici Islamske Zajednice Sjenice, Posetili Porodicu ŠaljiĆ

KUR'AN, MUHAMEDU NAJDRAŽI POKLON

Porodica Šaljić iz Kladnice, kojima je porodična kuća nedavno izgorela u požaru, i dalje živi u štali. Sada im je, kažu, ipak, malo lakše. Zahvaljujući humanim ljudima, komšijama i organizacijama, počeli su izgradnju nove kuće, što im uliva nadu da neće još dugo morati da žive u štali.
''Zahvaljujem se svim ljudima, koji su mi izašli u susret i koji mi pomažu u ovoj teškoj situaciji. Posećuju me mnogi, a razgovor sa njima i njihovo razumevanje, pored materijalne pomoći, mnogo mi znače'', kaže Kamber Šaljić u nadi da će njegova porodica što pre useliti u novu kuću.
Ovih dana, između ostali, porodicu Šaljić su posetili i predstavnici Medžlisa islamske zajednice Sjenica, predsednik Mustafa Makić i sekretar Taib Jusufofvić. Uz skroman poklon, oni su ovoj porodici pružili značajnu duhovnu podršku, a mali Muhamed je dobio Kur'an, njemu najdraži poklon. ''Donijeli smo ti prevod Kur'ana, pošto smo čuli da ti je bilo najžalije što ti je ova sveta knjiga izgorela u požaru. To će tebe i tvoju porodicu duhovno obogatiti i olakšati vam da prebrodite ovaj težak period. I došli smo da vam kažemo da u svemu ovome niste sami, i da ćemo vam mi, ako Bog da, i materijalno pomoći'', rekao je predsednik Medžlisa islamske zajednice u Sjenici, Mustafa Makić.
Desetogodišnji Muhamed se srdačno zahvalio primajući najdraži poklon od kojeg se nije odvajao. Od uzbuđenja nije umeo rečima da iskaže radost, ali u njegovim očima, kojima je netremice posmatrao goste, videla se neopisiva sreća.
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
islamske, porodicu, posetili, predstavnici, ŠaljiĆ, sjenice, zajednice


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Demanti Odbora MedŽlisa Islamske Zajednice Sjenica Na OptuŽbe BivŠeg Muftije Muamera Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 12 21-08-2008 03:30
PorodiČna KuĆa ŠaljiĆa U Kladnici, Izgorela U PoŽaru Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 1 18-06-2008 20:04


All times are GMT +2. The time now is 04:25. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)