SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 02-06-2006   #1
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default Ogledalo...

Prvo da napisem da sa ovom temom, zelim da "isprovociram" reakciju clanova, koji su bili aktivni a u poslednje vrijeme su se uspavali.Da ih ne prozivam znamo svi koji su.Nego,sada o temi!



Koliko smo u stanju da progovorimo o sebi,o svojim vrlinama i manama?



Evo ja cu prvi:

O vrlinama ne bih a mane, hm!

Najveca mi je mana sto volim sve da odlazem do poslednjeg casa.Jos gore je,sto uvijek nadjem sto razloga da opravdam sto to tako radim.Istina u tom poslednjem casu dajem sve od sebe da zavrsim to sto treba.Ali me to ponekad kosta, jer ne uspem uvijek da uradim posao onako kako bi trebalo.
joku is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 03-06-2006   #2
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ja kod sebe ne volim, sad neznam dal mi je to vrlina ili mana, sto ne mogu nekom da kazem "ne" pa taman time i sebi stetu pricinjavao. Tako sam odgojen, nisam smeo starijem povratit rijec (bije babo prutom ). Hehehe, a za to odlaganje Kujo, znam kako je

O vrlinama necu, nebih da mi post bude kilometarski
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 10-06-2006   #3
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default Re: Ogledalo...

Quote:
Originally Posted by joku
Koliko smo u stanju da progovorimo o sebi,o svojim vrlinama i manama?
Vala Kujo, slabo nesto izgleda
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 12-06-2006   #4
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

[quote="Crni Gruja"]Ja kod sebe ne volim, sad neznam dal mi je to vrlina ili mana, sto ne mogu nekom da kazem "ne" pa taman time i sebi stetu pricinjavao.

hahahahha

steta hahhaha
riki is offline   Reply With Quote
Old 12-06-2006   #5
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Heheheheh, samo sto su to ove zene videle, pa koriste do maximuma osusise me
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 12-06-2006   #6
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

imam brate i vrlina i mana a najgora mi je kombinacija , odnosno osobine koje se drugima čine kao moje vrline a kako god ih protumačim to su mane koje me prilično koštaju u životu ( to ti je ono "sam pao sam se ubio" ili jednostavnije "ko mi je kriv kad sam budala"



u poslu sam precizna, sitničava,detaljna - mora sve biti kako treba .E ovo bi trebala u normalnom poslovnom okruženju biti vrlina ali u uslovima i okruženju u kojem većina posao obavlja na način "samo da ispadne iz ruku "to je ,brate mana koja me košta mnogo izgubljenog vremena i živaca jer mi onda tovare i posao koji ne bih ni morala da uradim.



i u poslu i u privatnom životu volim da kontrolišem , odnosno da držim sve pod kontrolom što ponekad nervira one sa kojima radim i živim a ja ih razumijem jer ispada da nemam povjerenja u njih.



nisam za timski rad- priličan sam autokrata, namećem svoje mišljenje mada dozvoljavam da me ubijede u suprotno ali samo sa pravim i dokumentovanim argumentima



ne volim dosadu i rutinu - hiperaktivna sam a to me nekada smori ali ne mogu drugačije



često uhvatim sebe kako pametujem ili držim vaz ali moram kad mislim da sam pametnija od onih koji su gluplji a dobiju priliku da mi na neki način kroje sudbinu. E , tada takvima namjerno i vrlo zlobno pokažem koliko su glupi a kontolišem ovu manu kada su u pitanju moji prijatelji i obični smrtnici.Ne znam koliko uspijevam ali sam svjesna da često pametujem.



Kao takva reagujem samo na prave izazove pa se zato i javljam na ovu temu iako sam prilično zauzeta i nisam se dugo javljala .



samouvjerena sam i svjesna i svojih mana i vrlina mada moram priznati da baš ne volim kad mi neko ukazuje na mane -a i što bi, to su moje mane ( ha-ha)
suada is offline   Reply With Quote
Old 13-06-2006   #7
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

kad bi ja svoje mane napisao sve nebi imalo mjesta hahahhahahahah a tek o vrlinama da i nepisem hahahahha
riki is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2006   #8
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

zapostavili smo ovu temu iako je odlična ali je bilo i za nadati se jer malo je ljudi koji su spremni da pričaju o sebi osim ako ne moraju da se pohvale da su kupili novo auto ili bili negdje na odmoru.



Dajte ljudi , priznajte i sebi i drugima kakvi ste , pa možda skontate i da niste tako loši ili tako dobri ( ha-ha)
suada is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2006   #9
Nidica
naida
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Location: SJENICA
Godine: 37
Posts: 83
Default

Eh sad... Imam mana krs kijamet ali mi je najveca mana sto volim da sam uvijek u pravu,i kad jesam i kad nisam...
Nidica is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2006   #10
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Meni je mana sto ne volim da govorim o sebi,imam utisak sta god da napisem da cu biti neskroman, tema je super ali jednostavno ne volim pricati o sebi.........
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2006   #11
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

najveca mana mi je sto zivim samo za danas a sutra sta mi bog da.
__________________
Možeš, ako misliš da možeš!
------------------------------------------
www.FOLKOTEKA.com
Lakota |ljiv| is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2007   #12
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Ogledalce,ogledalce moje,

kazi na svetu najlepsi ko je...



Pa ja,naravno....

Stvarno sam prelijepa,prezgodna,da ne valja toliko, prepametna....neznam samo sto me niko ne konta ozbiljno.



Salim se,,,evo smisljam i smisljam sta da napisem o sebi,a onda uzmem da citam i ostale postove i skontam da sam jaaako slicna Suadi...

Pa eto,ako hoce neko da sazna nesto "lose" o meni,procitajte njen post,verujte,neverovatno mi je bliska po karakteru,ako je ovo sto ona kaze tacno.

I eto...........
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2008   #13
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Quote:
Originally Posted by Crni Gruja View Post
sto ne mogu nekom da kazem "ne" pa taman time i sebi stetu pricinjavao. Tako sam odgojen, nisam smeo starijem povratit rijec (bije babo prutom ).

hehehe, ja posto sam starija, mogla bih kafu naruciti.... Pa ajd kazi "ne" ako smes



@Salu na stranu, malo skidam prasinu s ovih postova, zbog aktivnosti na forumu.... pozzzz
__________________
Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2008   #14
Chupka_
Night In White Satin
Prijatelj
 
Chupka_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Wien
Godine: 37
Posts: 2,266
Default

Quote:
Originally Posted by sanna72 View Post
@Salu na stranu, malo skidam prasinu s ovih postova, zbog aktivnosti na forumu.... pozzzz
aman sto nam je sanna vrijedna...pohvalit cemo te kome


hmmmm...moje mane...ah samo koliko ih je
Najveca man mi je sto ne znam da se ljutim, uvijek popustim i oprostim u roku od 48 h

Aman ne mogu nesto da pisem,nemam inspiracije ovako rano....morat cu postirat malo kasnije
__________________




Chupka_ is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2008   #15
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Quote:
Originally Posted by Chupka_ View Post
aman sto nam je sanna vrijedna...pohvalit cemo te kome

Eto Chupka , ti si navela jednu od mojih osobina.....kissiiiccc za to
sanna72 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
ogledalo


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:11. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)