SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 17-04-2006   #101
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

joku neću se naljutiti,propustila sam kad je Adnan rekao da je 66. godište ali sve jedno opet si sigurno bolji u matematici ja sam ti filozof, prodajem pamet i opet ne znam ko je Adnan.Moram negdje naći vremena pa razabrati slike iz srednje, skenirati ih i poslati.A ti Adnane, daj molim te jednu svoju sliku iz mlađih dana neću li te prepoznati.

A ko je Joku ?
suada is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 18-04-2006   #102
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Pitanje:ko je joku?

Odgovordgovor je dat vec mnogo puta u razlicitim temama i ako pogledas(procitas)i u ovoj temi sam napisao dovoljno o sebi.



Komentar:Ovo cu pitanje shvatiti kao tvoju reakciju na moj poslednji post u ovoj temi,koji je moram priznati bio malo provokativan.
joku is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2006   #103
askica
Registrovan
Početnik
 
askica's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Srbija
Godine: 37
Posts: 352
Default

Argument da je Musko ostao u svom fazonu je da je letos na koncert Bijelog Dugmeta u Sarajevu isao motorom.Cudi me sto ga nema na forumu jer znam da koristi internet.
__________________
Oj, Sandzaku, mjesto moje drago.
askica is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2006   #104
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Mozda mu ne da mama da chata.

adnan is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2006   #105
sead ljumic
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Mar 2006
Location: bec
Godine: 60
Posts: 254
Default

Ovde, izgleda, samo ja znam sve!

Ljive sad sam skont'o da se ne smiju stavljati adrese drugih sajtova, izvini necu vise nikad, majke mi.
sead ljumic is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2006   #106
askica
Registrovan
Početnik
 
askica's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Srbija
Godine: 37
Posts: 352
Default

Sigurno je mama....
askica is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2006   #107
Dzenan
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 54
Default

I ja poznajem ove starije.Cudi me da Suada nezna Atka bio je u francuskom odeljenju.Mada ga davno nama u Sjenici.Dobro se skijao a nije bio Mahmutovic.Suada pravi si Sjenicki ambasador svi te Travnicani znaju,sto nam je svakako veoma drago.Mozda nas Sjenicana i nema puno ali smo dobro rasporedjeni.Pozdrav za Seada i njegovu porodicu.
Dzenan is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2006   #108
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Nema pitanja, nemam sta da odgovorim.

Zna li neko dobar recept za Gurabije i Hurmasice?
borichi is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2006   #109
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

Pa Dženane, moram priznati da omena malo lošije pamtim ali likove ne zaboravljam zato sam i molila da Atko pošalje sliku jer vjerujem da ga znam.A i da ne znam evo prilike da obnovimo poznanstva i prijateljstva.

Hvala urednicima
suada is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2006   #110
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

P.S.

Pravi li još iko one gurabije sa kockom šećera na sredini ?
suada is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2006   #111
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

joku, nemoj tako da shvataš moju reakciju , davno sam prošla situacije u kojima bih dozvolila da me neko za sekundu izbaci iz cipela.Češće i rađe reagujem na dobar, duhovit i brz komentar kao što je tvoj za matematiku.

Tako da pitanje " ko je Joku" shvatiš kao stvarni interes za nekoga ko je na odličan i duhovit način protumačio ono što sam napisala.



I nemoj da tragam, ja sam zaposlena žena sa obavezom prema porodici, nemam puno vremena .Daj nešto o sebi, gdje radiš, šta radiš ...

Hajde , bolan
suada is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2006   #112
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Suada ja sam ti malo stidljiv Ali kao sto "fraer"rece ovdje nice subjekt i polako postajemo kao jedna velika porodica,sto mi se mnogo svidja,odgovoricu ti na pitanje:

Zovem se Kujo Avdic,generacija `69-ta.Zivim u Berlinu,ozenjen sam i imam dvoje dece.U privatnom sam biznisu.Imam internet cafe i dvd-teku sa ex-Yu filmovima.Ovo objasnjava zbog cega stalno "visim"na forumu,jer sam se bio zabrinuo da neko ne pomisli da sam postao zavisnik od interneta. Jednostavno radim prije podne tako da sam spojio zabavno i korisno!



Uvijek je tesko pricati o sebi a ostati objektivan,tako da se ja zadrzah na ovim sturim podacima,i necu pisati o mojim karakternim osobinama da vam ne dosadim sa hvalospjevima



Posto ti ispunih zelju.imam i ja jednu za tebe.De molim te, postavi konacno svoju sliku.Kao sto "rekoh"brat mi je '65-o godista(Beli Avdic)i zbog toga znam mnogo raje toga godista i zato sam siguran da te znam.
joku is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2006   #113
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

postavila dvije slike pogledaj gallery kod ove poruke.Makar se nadam da ćeš moći jer kao što sam negdje na forumu i rekla, nisam baš neki stručnjak . Ja sam otvarala i provjeravala.

Samo da te podsjetim, kada vidiš sliku, pošto je od prije mjesec dana, moraš reći i napisati : Pa Suada , ista si kao prije 20 godina, ništa se nisi promijenila. A ja na na internetu "visim " prije podne , dok sam na poslu -informacije su moj biznis.Tako da je to razlog zbog kojeg sam i na forumu prije podne.A poslije podne kao i svaka druga majka i supruga- kuham, perem, ma domaćica ,brate.



Brata ti znam , sjetila sam se, gdje je on sada .Ako je u Sjenici reci neka se javi jer pokušavam da na ljeto organizujem da se naša generacija vidi.Propustili smo prošle godine da organizujemo 20 godina od mature.zeznuli nas one koji su u Sjenici.
suada is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2006   #114
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

Pitanje za Adnana : Hoćeš li mi pomoći da na ljeto kada mi gastarbajteri dolazimo u Sjenicu, organizujemo susret onih koji su sa nama završili srednju, pošto smo prošle godine propustili obilježavanje 20 godina mature.Imali smo neke aktivnosti ali neuspjele: Trebali to da odrade Nerko Hadžifejzović, Džejna, Mina ,Jare, Bilja ali nisu uspjeli.

Ideja je da se nađe što više onih iz 65.nije bitno odjeljenje već generacija
suada is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2006   #115
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Stvarno izgledas super Suada,mada ti onu prvu sliku kvari muz!!! Neka vidi Bosanac da su Sandzaklijke najlepse.

Nego i ja ti moja Suada prije podne radim a poslije podne,trcim kuci perem,cistim,kuham..... (pst ovo je za moju zenu ako slucajno procita)

Od kada sam ovde na forumu aktivan,cim stignem kuci sedam za kom.Pocela zena da me sumnjivo gleda jer nije normalno da budem 8 sati na poslu,pa onda opet kuci..Posto je ona psiholog i bas je psihoterapeut za odvikavanje od zavisnosti,sigurno me posmatra kao buduceg pacijenta
joku is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2006   #116
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

Ti Joku, onaj moj školski Adnan i Ljumić me stvarno nasmijete.Hvala za komentar a sad se nadam da će me konačno neko prepoznati.Ja kući baš i ne stižem ali će ovaj forum biti kriv jer sam poslije dugo vremena preksinoć i od kuće pregledala ove strane.Što se porodice tiče tebe tvoja žene može da samo da liječi .Meni je gore.Moj muž radi u policijskim organima a biti njihov pacijent nije isto što i biti pacijent psihijatru.
suada is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2006   #117
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

A muz ti je policajac!!Pa onda,sto ti je muz facaaaa!!!



Ja ga danas stvarno preterah sa pisanjem,ni ja licno nemogu ovo joku, da vidim vise.

Pitanje:treba li joku da zecepi usta?
joku is offline   Reply With Quote
Old 19-04-2006   #118
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Pozdrav za mog rodja Damira(jos mi nije pala tastatura)....

a cim vidim Muska(zeta) recicu mu da ga pominjete na forumu i naravno pozvati ga da se pridruzi....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2006   #119
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

Kakvo je to pitanje? ja očekujem sve više učesnika foruma a ne da i oni prisutni začepe usta !



Gdje je Ljumić , on jedini nudi odgovore na sva pitanja vezana za Sjenicu?
suada is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2006   #120
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

ko je čuo za piramidu u Visokom ?



kako se zove izbjeglica iz Visokog ?



EGIPĆANIN
suada is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
odgovori, pitaj


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Pitanja I Odgovori ISLAM_NP Religija 13 10-04-2009 18:11
pitanja i odgovori maliboroo Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 10 03-02-2009 21:37


All times are GMT +2. The time now is 00:04. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)