SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 03-03-2013   #1
mister2
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 2
Default Devjka jede dezodoranse

NJUJORK - Ukusi su različiti.

Amerikanka Nikol (19) iz Njujorka ne može da prestane da jede dezodoranse. Njena neobična zavisnost javila se pre dve godine, a sad je u stanju da pojede i do 15 antiperspiranata za samo mesec dana. Konzumiranje kozmetičkih preparata potpuno joj je isušilo usta i izazvalo stalne grčeve u stomaku, ali tinejdžerka i pored toga ne može da se oslobodi svog neobičnog poroka.

Prvi dezodorans Nikol je pojela kad je imala samo četiri godine, ali tada nije bilo najave da će za nekoliko godina postati ozbiljan zavisnik od tih proizvoda. Kad je napunila 17, ponovo je počela povremeno da gricka stikove i prska dezodorans u usta. Ona sada ne može da zamisli nijedan trenutak bez različitih preparata, koje u kući čuva u ogromnim rezervama, a za samo dve godine pojela je njih 360. Dezodoranse najčešće jede posle jela kao desert, ali ima trenutaka i kad se budi usred noći s velikom željom da oseti ukus koji joj pričinjava ogromno zadovoljstvo.

- Stikovi su tako mekani i nežni, jednostavno se tope u mojim ustima. Pored toga, imaju svoj specifičan, unikatan ukus, koji mi mnogo prija - objasnila je Nikol svoju zavisnost.

Međutim, ona je svesna da je njena potreba opasna i da joj može ugroziti zdravlje.

- Kad sam prvi put shvatila da sam zavisna od dezodoransa, uhvatila me je panika, ali nemam kontrolu nad tim. Mozak ne prestaje da mi govori „moraš da jedeš dezodorans“. Pokušala sam da prestanem i u jednom trenutku nisam pojela nijedan preparat skoro celu nedelju. Ali tada sam se razbolela i dobila glavobolju - rekla je devojka.

Code:
http://www.medio.rs/61206_Devojka-jede-dezodoranse!.html

Last edited by STRANAC; 04-03-2013 at 00:42.. Reason: nema otvorenih linkova, korisit CODE za linkove
mister2 is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
devjka, dezodoranse, jede


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:12. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)