SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 20-02-2008   #1
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Thumbs up Plivanje Kao Izborni Sport

OSNOVNA ŠKOLA ''12 DECEMBAR''

PLIVANJE KAO IZBORNI SPORT



Nakon zimskog raspusta i kraće pauze, bazen u OŠ ''12 decembar'' je ponovo u funkciji. Inače, ovo je jedina škola u sjeničkoj opštini koja je oduvek imala bazen, ali on se, zbog lošeg zagrevanja, godinama nije koristio. Od pre par godina, kada je izvršen remont kotlova, bazen se intenzivnije koristi, a od ove školske godine plivanje je, po odluci škole izborni sport. Učenici od petog do osmog razreda, veštine pravilnog plivanja uče na času koji se održava jednom nedeljno.
''Naša deca inače nemaju strah od vode. U Sjenici ima reka i načina da se savladaju veštine plivanja, ali na času deca uče pravilno da plivaju. Naravno, ima i onih koji su ''proplivali'' na bazenu, a da ranije uopšte nisu bili plivači. S obzirom da je ovo jedina škola sa bazenom u okruženju, mislim da je ispravna odluka da plivanje bude izborni sport, jer tako koristimo retku mogućnost koju već imamo. Temperatura vode je odgovarajuća, postoje tuš kabine i svlačionice, ali smatram da je ipak potrebno sve to unaprediti'', kaže za naš sajt profesorica fizičkog vaspitanja, Ruža Gobeljić. U svakom slučaju, oni koji osnovno obrazovanje završe u ovoj školi su, u odnosu na ostale đake, u prednosti, jer iz osnovne škole izlaze i kao školovani plivači.
Attached Images
File Type: jpg bazen2.jpg (73.2 KB, 13 views)
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...


Last edited by Tahirovce; 20-02-2008 at 19:01..
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 22-03-2008   #2
sabina
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 279
Default

interesuje me da li je taj bazen samo za skolu "12 decembar" ili mogu da ga koriste i ostale skole u Sjenici? zasto bi samo deca koja idu u tu skolu bila priviligovana u odnosu na decu iz npr osnovne skole " Svetozar Markovic"? zar se ne mogu organizovati kursevi plivanja ili mogucnost da se nekoliko casova fizickog vaspitanja odrzi na bazenu? kako to da niko ne razmislja da bi taj bazen mogao da se koristi puno vise i za mnoge grupe gradjana, a ne samo ucenici jedne skole u gradu.
sabina is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2008   #3
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Neznam to za skole, ali znam da je bazen bio prije otvoren za sve koji su zeleli da se kupaju, naravno trebalo je da se plati.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2008   #4
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Najbolje da postoje skole plivanja,pa da ide ko god hoce.
Svi umeju da se organizuju,samo mi...
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
izborni, kao, plivanje, sport


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
www.sandzak-sport.com NOVI SPORTSKI PORTAL ado Sport 40 06-09-2009 15:19
sta mislite o uticaju politike na sport u sj leptiric Sport 11 08-08-2007 15:05
Sjenica , sport i finansije XXL Politika Sjenice 3 16-10-2006 12:33
Sport u Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 56 21-07-2006 15:28


All times are GMT +2. The time now is 13:20. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)