SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Sandzaka naleteli ste na zanimljivu vijest a vezana je za sandžak, onda joj posvetite novu temu

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 18-06-2013   #1
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default NAJAVLJEN PROTESTNI SKUP U PAZARU PROTIV UBICA!!!

DA LI JE OVO POČETAK KRAJA VLADAVINE SDP-a U NAŠEM GRADU?

U utorak OD 14 sati je BKZ, koja je naklonjenu Muameru Zukorliću, najavila veliki protestni miting ispred Gradske uprave, pod imenom "SVI PROTIV UBICA"!!!

Nakon napada na službenika islamske zajednice od strane bliskog saradnika Meha Mahmutovića i Rasima Ljajića, može se primetiti veliki revolt naroda prema SDP-u, jer se za vreme njihove vladavine u Pazaru desio veliki broj ubistava, pljački, ranjavanja i niz kriminalnih radnji, a počinioci SU ostali nekažnjeni!!!

U gradu se već uveliko špekuliše o jednoj neverovatnoj situaciji nakon svih nemilih dogadjaja koji su se desili u Novom Pazaru, a to je da se visoki funkcioneri SDP-a nisu pojavili na protestnom mitingu za "bezbedniji Novi Pazar", a nijednom jedinom rečenicom se nije javnosti obratila ova stranka i osudila sva ubistva i ranjavanja u gradu!!

ZBOG ČEGA I KAKO NIJEDNOM OVA STRANKA NIJE STALA NA STRANU NARODA,NIKOM NIJE JASNO...da li to znači da ne smeju, da se nekom ne bi zamerili ili im je naredjeno odnekud?!

EXCLUSIVE:NA STRANI ISTINE

__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 18-06-2013   #2
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Zukorlicu ni na svabdu ne bih otisao ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 19-06-2013   #3
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

i tu bi metak zaluto...
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2013   #4
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Bese sakupio 150 ljudi.
Gradonacelnik bese reko da je tih 150 maloumno, a posto je on Dr ja ne bih da mu ne verujem
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2013   #5
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Ih..sad..on je pedijatar... sto znaci da voli decu..
halilce is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2013   #6
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Ako je ovo 150 ljudi,kako izjavljuje Meho,onda on treba da ide na casove matematike i broji drvcima..




A video snimak evo..

halilce is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2013   #7
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Gradonačelnik Novog Pazara Meho Mahmutović ocenio da je protestni skup koji je u utorak organizovao glavni muftija Islamske zajednice u Srbiji Muamer Zukorlić ispred zgrade lokalne samouprave njegov pokušaj destabilizacije ove ustanove i grada.

On se u prisustvu odbornika vladajuće većine u Skupštini Novog Pazara zahvalio gradjanima koji su ostali suzdržani i pokazali da politika nestabilnosti i destabiizacije u ovom gradu ima samo oko 150 pristalica.

“Njegov pokušaj destabilizacije grada nije uspeo, jer se se skupu odazvalo oko 150 naivnih ljudi, pred kojima je pogrdnim rečima želeo da destabilizuje i ovu instituciju. Mi mu to nikada nećemo dozvoliti, ali ni narod koji je prepoznao njegovu politiku ličnog interesa”, rekao je Mahmutović.




Zukorlić: Ako nas ne brani vlast sami ćemo (Video)
Šaćirović poručio novopazarskoj vlasti - Ako niste sposobni, hitno podnesite ostavke (Video)


On je istakao da sve što se ne donosi u skupštinskoj prostoriji, nego na ulici, ne predstavlja politiku i demokratiju.

“Njega ne interesuje vera, nacija, grad ili bilo šta drugo. Opterećen je ministrom Rasimom Ljajićem i gradonačelnikom, a Ljajić je doprineo da se u Novom Pazaru poslednjih nekoliko godina, pored teške ekonomske krize, nešto uradi”, rekao je Mahmutović.

On je istakao da nosioci vlasti u ovom gradu pokušavaju da ga stabilizuju, infrastrukturno preurede i da daju nadu ljudima u ovim teškim vremenima.
halilce is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2013   #8
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Reakcije porodica nastradalih na izjavu Mahmutovica

Bakić - Meho Mahmutović "pucao" na porodice ubijenih?

Izjava gradonačelnika Meha Mahmutovića od 19.Juna 2013. godine koja je objavljena u elektronskim medijima, jeste izjava sa kojom je direktno pucao svojom izjavom na porodice ubijenih,bar ja tako doživljavam.
Smatram da je ovakva izjava skandalozna i uvredljiva za porodice nastradalih i da je isti zloupotrebio službeni položaj time što se kao gradonačelnik Novog Pazara obračunava sa pojedincima iz nekih privatnih nesuglasica za koje narod ne interesuje da sazna.

Gospodine Mahmutoviću ako ti misliš da smo mi naivni što se borimo za pravdu za koju ti nisi,onda si ti glup jer ne znaš razloge pojedinaca zbog kojih su se okupile. Neka te bude sramota za tu izjavu jer si nama kao porodicama ubijenih stavio so na ranu,zar naši koji su preselili pod mukama ubica nisu zaslužili da se borimo za pravdu?

Izjavu gradonačelnika Novog Pazara, možete pogledati OVDJE

Ovakve izjave za jednog gradonačelnika su ispod svih ljudskih granica koje bi mogao jedan insan izjaviti u javnost,čak je ovakva izjava za psihijatrisku provjeru ili provjeru alkohola u krvi.

Valjda si trebao naučiti od tvog kolege Rasima Ljaića lekciju koja je objavljena pre neki dan u Kuriru dnevnim novinama u kome se navodi da je isto govorio za Borisa Tadića što danas govori za Vučića. Ako misliš da ćeš postići neku ljubav od strane srpske vlasti grdno se varaš! Za puteve koje ste obećavali narodu Sandžaka ministar Mrkonjić se ismejava govoreći da nama u Sandžaku nije potreban put. Ovakva izjava ima više značenja a jedan od njih je idi iz Sandžaka.

Mi smo rođeni u Sandžaku i ovo je naša država,ako oni misle drugačije neka dokažu. Evropljani dolaze u Sandžaku da bi vidjeli šta je potrebno tom narodu kako bi napravili plan za realizaciju koji Srbija treba ispuniti za ulazak u EU. Vi to ne razumijete i ne treba da vodite politiku. Sada nam treba jedinstvo i put kojim ćemo izvjesti našu djecu i nas same iz ovog mraka u kome se decenijama nalazimo dok vi govorite o ulicama,nebojte se ulice se moraju asvaltirati jer se ne može makadamom u Evropu i zapregom.

Sada se treba izboriti za narod,za našu postojanost,za naša prava,za našu slobodu, za nase jedinstvo,za jedinstvenu islamsku zajednicu bez obzira ko je vođa,to je politika a kada to imamo onda ima i novca.

Rasima je izabrao Sandžački narod a ne narod Beograda,a on je ostavio svoj narod i bori se za narod Beograda,ostavi i ti svoj narod i idi i ti u Beogradu.

Ne valja vam Sulejman Ugljanin,ne valja vam Muftija Zukorlić,ko je onda vama dobar? Skoro sam čitao neke izjave učitelja oko bosanskog jezika,to je stravično,zamislite kaže neće imati posla za ljude koji pohađaju na bosanskom,gde onda rade bosanci? Mislite da će vas neko zaposliti u Srbiji? Ostaćete dugo da mislite.

Vi gospodine Mahmutoviću nikada i ne progovorite ni jednu bošnjačku riječ,svi vaši govori su strogo na srpskom jeziku,skoro ste se bunili za bosanski jezik,sada se bunite za stopiranje ubistava,očito da ste vi na stranu loših i da podržavate kriminal i korupciju dok pozivate narod na šutnju. Da su tebi ubili brata kao meni ili drugima oca,sina,unuka zar bi vi mirno sjedeli i govorili šuti?

Morate razlikovati stvari,morate naučiti da mislite pa onda da kažete. Mahmutoviću ovo govori moje srce dok pišem a suze mi se puštaju niz obraze i kvase tastaturu jer se prisjećam svog voljenog brata i njegovog siročeta koje proklinje ubice svakog dana, dok nas ti nazivaš naivnim srce mi je u ranama i meni i ostalim porodicama koji su izgubili svoje najmilije. Pored svega ne želim da bilo kog iz tvoje familije nađe isto kao nas,ali ti želim da se pokaješ i pročitaš Kur*an kako bi saznao štaje moral,ljudskost i vjera islam iz koje je pronikla pravda i jasna razlika između dobra i zla.

Ja ću podržati svakog političara,vjerskog vođu,građanina i mještanina koji se bori za pravdu i svoj narod,za dobrobit sandžačkog naroda bez obzira kojoj političkoj opciji pripada.

Gospodine Mahmutoviću dugujete porodicama ubijenih da se javno izvinite jer vam nikada nećemo halaliti za bol koji ste nam nanijeli.

Ispred porodice ubijenog Sabahudina Bakića, brat ubijenog Naser Bakić.
halilce is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2013   #9
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

sto bi rekli stari, kako prodah ovce ne vodim brigu o sarplanincima
sto se mene tice ovi mogu medjusobno oci da povade ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2013   #10
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
sto bi rekli stari, kako prodah ovce ne vodim brigu o sarplanincima
sto se mene tice ovi mogu medjusobno oci da povade ...
Pa oni svoje oči čuvaju..ko oči...al drugi stradaju..i mnogi nedužni...Vrijeme je da se ,šta se može desiti i kod nas u Sj..čupava vremena su..Mi,Bošnjaci,ovolicni...imamo 17 stranaka...heeeej..pa svih 17 da doprinesu samo 1% nečemu i misle na nas,bilo bi bolje 100%.
halilce is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2013   #11
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Da nema 17 stranaka ti bi dosad do radikala stigo, bolje ovako da imas gde da odes
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2013   #12
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Pa ti joiš neznaš što su radikali propali?
halilce is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2013   #13
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Sad ce da vaskrsnu, kad im dodje poglavica iz Haga ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2013   #14
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Da nema 17 stranaka ti bi dosad do radikala stigo, bolje ovako da imas gde da odes


e svaka cast ,komentar godine....:smeh 2:
__________________
JEL SJENICA DJE JE
NEKAD BILA .... ?
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
najavljen, pazaru, protestni, protiv, skup, ubica


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:58. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)