SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 04-11-2009   #1
FolkoTeka.com teme
Registrovan
Početnik
 
FolkoTeka.com teme's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 628
Default Jelena Karleusa - Madonna sa Balkana - JK

Jelena Karleusa - Madonna sa Balkana

Jelena Karleuša u intervjuu magazinu "Story" otkrila da je na putu ka uspehu "izgubila dušu", da nije imala podršku oca u izboru karijere, ali i da proteklih petnaest godina bavljenja muzikom posmatra tek kao "početak".



Supruga fudbalera Duška Tošića, majka dvije djevojčice Atine i Nike Jelena Karleuša, vrijedno radi na svom desetom studijskom albumu, knjizi i pripremama za koncert u Beogradskoj areni sledeće godine.

"Tek sad sam gladna dokazivanja, tek sada osećam da nemam protivnike i prepreke", počinje Karleuša. "Nekada je bilo teško biti ja, sada je baš dobro. Volela bih da me tokom dosadašnje karijere nije sve toliko bolelo, da nisam sve lično shvatala i plakala zašto sam kao umetnik neshvaćena i napadana. Jelena je morala da se bori i da negde usput izgubi dušu".



Jelena danas ima, kako kaže, "armiju fanova", ali su joj na putu ka uspjehu podršku pružali roditelji, tačnije njena majka Divna.

"Da je bilo do mog oca nikada se ne bih bavila ovim poslom. Nikada me nije razumeo, nikada nije podržavao to što radim. Ipak, hvala mu i na tome. Mojoj mami je bilo više nego jasno da ne može da me spreči u nameri da postanem pevačica. Verovala je u mene kada je bilo najteže".



Za sebe kaže da u muzičkom smislu nema konkurenciju i da je unikat, ali i da joj prija poređenje sa kraljicom popa Madonom.

"JK je unikat. To je jasno kao dan. Ipak, imam veliku inspiraciju u Madoni i drago mi je što je u meni prepoznaju. Ali, ne kao kopiju, već kao sličnost u energiji, snazi hrabrosti. Veliki mi je kompliment što mene, malu Beograđanku, svi pa čak i strani mediji porede sa najvećom, planetarnom zvezdom. U Nemačkoj me, na primer, nazivaju Madona sa Balkana. Vrištim i skačem od sreće kada to pročitam u jednom 'Bildu'".



Poznata kao osoba bez dlake na jeziku, Jelena je nekoliko puta imala "verbalnih okršaja" sa koleginicama. Najpoznatiji su sa Darom Bubamarom i Sekom Aleksić. Šta misli o domaćim zvezdama i ima li prijatelja sa estrade...



"Sa domaćom estradnom scenom nemam ništa zajedničko. Ne pripadam tom svetu jer se razlikujem po poreklu, vaspitanju, obrazovanju, mentalnom sklopu, ambicijama...Iskrena da budem koja žena u meni može da vidi prijateljicu, a i koji muškarac može da mi bude prijatelj , a da ne pregazi liniju?".




Više o temi...
FolkoTeka.com teme is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
balkana, jelena, karleusa, madonna


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:14. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)