View Single Post
Old 16-04-2009   #23
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by domen1 View Post
Ljudi hvala, što me ne podržavate kao "superbaku" vi nju vidim podržavate bez razmišljanja izgleda da je dotična "autoritet" broj jedan na ovom forumu.
Ima jedna stara izreka "ako te svi podržavaju ili lažu ili te hvale", u svakom slučaju nebi se dobro osjećao kad bi mi svi potvrđivali.Dotična je izgleda aklamacijom na ovom portalu podržana po sistemu kao nekada što smo bez razmišljanja govorili "živio drug Tito ili živio SKJ, bez da smo razmišljali što to zapravo znači.
Tebi se obraćam "superbako" jer sam tvoje i komentirao.
Trebala bi razumiti kako nesretni događaji mogu biti sretni da razmiš n.pr. kako neko razbojstvo može biti sretno ili neka prometna nezgoda ili neka vremenska nepogoda(poplava i sl).......tako i razvod braka kao tužan i tragičan događaj sam po sebi nemože biti sretan.
Nisam govorio osobno niti o sebi niti o bilo kome,govorim načelne stvari i ti kao pokretač takve tebe to bi trebala razumijeti.
Druge neću komentirati,jer njihovi komentari sami po sebi dosta govore........
Nadam se da nisam ničim povrijedio PRVI autoritet ovog portala izvjesnu "superbaku"........
Domen,obratio si se meni sada lichno i dobicjesh odgovor,kazesh da ne mozesh na ovom sajtu komentarisat shta hocjesh,moram te demantovat,niko ti necje uskrati tvoje vidjenje stvari gledano iz tvog ugla,ali se necje stobom slozit i zashto se ti nalazish uvrtedjenim ako ljudi imaju razlichite stavove i poglede shto se tiche ove teme.Ja i sada stojim iz svake moje rechi i tvrdim da je bolje srecjan kraj nego strashan produzetak braka,zashto na to tako gledash milion i jedan razlog postoji zashto se ljudi razvode.Ovo shto ja pishem je individualno vidjenje stvari svidelo se to nekom ili ne,ja sam ipak za srecjan kraj........
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote