View Single Post
Old 13-08-2008   #58
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Talking

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
hej ne lupaj majke ti sa tim dezinformacijama.
ako je to odluka vlasti tj SO reci na kojoj je to bilo sednici bilo,a ja cu ti posle kopirat zapisnik sa te sednice pa cemo da vidimo ko je u pravu.
jos samo reci da je opstinska vlast kriva za danasnju vrucinu..
Ti samo znas da se smeskas i da postavljas neka glupa pitanja a jos ni na jedno nisi odgovorio. postavio sam ih najmanje 10 ni na jedno nisi odgovorio, cudi me zasto Mozda zato sto za mnoge postupke opstinske vlasti jednostavno ne postoji objasnjenje. Hajde ti donesi zapisnik sa sednice na kojoj je reseno pitanje smetlista posto ja kao obican gradjanin nemam pristip takvim informacijama.
Sto se tice odluke o privremenom smetlistu uopste nije bitno da li je doneta na nekom zasedanju skupstine, u skupstinskoj sali ili u kafani ili je tu odluku doneo direktor komunalnog preduzeca, kojeg inace imenuje skupstina opstine. poenta je u tome da je to vlast cija je to nadleznost, zadatak i duznost mirno gledalo 7-8 meseci i niko nista nije preduzeo. Verovatno je gospoda imala mnogo preceg posla od onog za sta su placeni, i za sta ih je narod birao. sad ce jos da ispadne da opstinska vlast nema veze sa ovim i da nije nadlezna ???
I nije to jedini problem sto se tice komunalija. U isto vrijeme kad je smetliste bilo na tom mestu jos visa deponija se "stvorila" iza takozvanih "Vesninih" zgrada ljudi su se bukvalno davili u smecu, a ni sad nije mnogo bolja situacija, i naravno za to nije nadlezna vlast, verovatno su krivi ljudi sto moraju da zive i da "proizvode smece"

Ovo pitanje u vezi sa vricinom je ispod tvog nivoa i preterano je nisko, znam ja da ti mozes i bolje da branis opstinsku vlast. kad nemas argument za nesto bolje je to precutat nego napisat ovako nesto.
__________________
Mix is my live
dj_edy is offline   Reply With Quote