View Single Post
Old 09-05-2007   #4
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default BRITNI PUKLA ZBOG SILOVANJA

[highlight=red:1ca07946c5]BRITNI PUKLA ZBOG SILOVANJA[/highlight:1ca07946c5]



"Ne želim da me ljudi diraju. Dosta mi je toga da me svi diraju", rekla je tada tattoo-majstoru, koji ju je poslije frizure ukrasio sa više tetovaža.

Nekoliko dana kasnije, nakon što je primljena u centar za rehabilitaciju, menadžer Larry Rudolph medijima je rekao da je pjevačica prošla kroz "tragično iskustvo", ne želeći specificirati o čemu je riječ. Kasnije se pretpostavilo da se radi o smrti njene tete, koja je u siječnju podlegla raku.No kada se poslože svi fragmenti njenog iznenadnog sloma, postavlja se pitanje, je li razuzdana pjevačica ipak u pravu kada krivi 'druge' za svoje neprepoznatljivo stanje?



Britney još uvijek nije svoja. Mijenja raspoloženja s treptajem i govori različitim glasovima, zbog čega se sumnja da je podvojena ličnost. Razlog? Trauma, možda i silovanje.Teorije sloma Britney Spears i dalje se umnožavaju kako ćelava pjevačica pokušava svoj neuspješni comeback.Otpustila je menadžera, s ocem ne razgovara, sprda se s medijima i ulicom hoda odjevena kao prijateljica noći. Zabrinula je čak i svojeg bezbrižnog bivšeg Kevina Federlinea, kojeg je prenerazila kada je tijekom nedavnog razgovora promijenila nekoliko raspoloženja i govorila različitim glasovima, kao da u njoj živi više osoba.Prema navodima američkog Enquirerera, razlog takvom ponašanju seže u nedavnu prošlost. Samo tri dana prije nego što je završila u klinici za "detoksikaciju", seksualno je napastovana, i to od strane poznanika, procurilo je na internetu.To se dogodilo u veljači kada je još šokirala svojim neumornim izlascima, no preko noći se nešto promijenilo i pjevačica je sa svojim sinovima naglo napustila Miami i vratila se u Los Angeles, gdje je izvela čuveni 'performance' brijanja u lokalnom frizeraju.
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote