View Single Post
Old 15-02-2013   #14
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

Sjenica gradic u kojem se nista ne prozvodi u kojem se nista ne desava osim izbora i svadjanja ko ce biti na vlasti. Kada kazem Sjenica to se isto odnosi i na ostale nase gradove.
E sad se postavlja pitanje zbog cega toliko neslaganja i borbe za tu vlast u takvom gradu?
Ono sto sam video tokom mojih poseta je da se radi o gomili lopvcina koji dolaze na vlast i automatski imaju pristup novcu koji dolazi u vidu donacija i cega sve ne. Kad se pogleda nije to neki ogromni novac za jednu opstinu ali za gomilu lopova i kriminalaca to je sasvim dovoljno da oni mogu udobno ziveti. Druga stvar je da se tu mora platiti ispod ruke toj istoj grupi ljudi ako zelite recimo gradjevinsku dozvolu i sta jos ne.
Oko te grupe kriminalaca je druga grupa potrckovica kojima su oni idoli i koima se dive i avaze o njihovim poslovnim poduhvatima pa se tako recimo razglaba po pola dana o njihovim novim autima kakve gume imaju i tako dalje.
I najmanje dijete u Sjenici zna kakav oni telefon koriste i tako te gluposti.Mozda se neki od vas samnom nece sloziti ali ovo je nesto sto sam ja primetio a voleo bih da nisam u pravu.
Juce mi kaze jedan momak koji zivi u Nemackoj da ce se vratiti u Sandzak kad bude hteo da umre a razlog tome je ovo navedeno gore.
Undercover 007 is offline   Reply With Quote