Thread: Bodezi
View Single Post
Old 28-03-2009   #126
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by dahtim View Post
preko bRata si imala poznanstvo sa carsiskom rajom,jer sam sad ukapiro keve mi kosi HAAAAAA.........ne treba nista da citam,jer sam ukapiro kose krije iza tog nadimka nisam bio carsiska raja al znam je cijelui okolinu npKladnicu.jase nisam prestavio al ko cita sta ja pisem mogu pretpostavit da sam i ja nekad ziveo u Sjenicu posto volim Ciganke sram me da kazem dasam SANDZAKLIJA(SJENICAK)tisi cetiri generacije starija od mene a mnogo puta smo sedeli zajedno kod BACA:SELAM tebi i obitelji ako sme (uci bez cenzure) u VAROS
dahtin,necjemo se sada raspravljt ko je preko goga imao poznastva u charshiju znash i sam svi preko mene ste imali poznanstva,no to sada nije ni bitno.Moj nik nije kriven za to shto me ima u chlanove foruma i fotografije.nemam razlig da se krijem,a shto se tiche Ciganki o ukusima necjemo raspravljat,to je tvoj izbor i zashto se sramit zbog toga pa i one su ljudska bicja......toliko o tome nadam se da cjesh mi poslat pp i da znam ko si?A znam sigurno da si meni jedna draga i bliska osoba.....ppozzzzz
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote