View Single Post
Old 28-04-2012   #35
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

nisam ti ja,batice,nigde ni bio...
jer da bih dosao prvo sam morao negde da odem,jel
ja sam za istinu uvek bio i ostao.

ja sa sda sjenice nemam problem dok je sa pazarom i centralom obrnuto,ne mogu da podnesem da mi suljo bude predsednik,da mi dzudzevic i omeragic budu u vrhu stranke.
nemam ni jednu finu rec za njih,ne mogu da lazem sebe a pogotovu ne druge i da im pricam kako su dobri.
ako cemo realno,kako stvari stoji,od svih zala koja se nude mozda i jesu najbolji
zao mi je sto je tako ali jeste.
rasim je definitivno prodao sve sto je bosnjacko i nekako imam osecaj u poslednje vreme da mu smeta cak i sto potice kao takav.
muftija ima dobre ideje,pitanje je koliko su ostvarive,ali iskljucivo i samo sam bi hteo da ima sapu nad svim.
sda je ipak institualizovana,postoje funkcije,postoje zaduzenja po pitanjima i to lici na nesto.
dobitnika na ovim izborima nece biti ali najveci gubitnik ce biti sdp a ne rasim.
za drzavu je mnogo 3 bosnjacke jake strane, jedna mora da se izbrise i tako su mu osnovali tu sdp srbije. on to ne prikazuje u sandzaku,narod to ne zna da proceni i ostavice sdp na cedilu jer ce ih sda i muftija zbrisati,uzeti glasove i oni voditi lokalne strukture.
rasim laje na sve strane na muftiju,ovaj to ni ne zarezuje,cak mu se i otvoreno i ironicno smeje jer je siguran u rezultat i desavanja posle.

za mesec dana kampanje,niti jednu jedinu losu rec muftija ne rece za sulja, niti suljo za njega...
kontate li vi nesto
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote