View Single Post
Old 08-02-2009   #2006
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

*Direktor kompanije poziva sekretaricu i kaže joj: "Hajde, spremi se, idemo na nedelju dana na službeni put u inostranstvo..."*
*Sekretarica po povratku kuci obaveštava muža: "Dragi, moram sa šefom na službeni put na nedelju dana, moraceš sam da se brineš o sebi..."*
*Muž obaveštava svoju švalerku: "Moja žena putuje na nedelju dana, provešcemo to vreme zajedno..."*
*Švalerka obaveštava svog djaka kome daje casove iz matematike: "Bicu veoma zauzeta, imam puno posla i pauziracemo nedelju dana..:"*
*Djak sav srecan obaveštava svoga dedu: "Dedice moj, bicu slobodan nedelju dana i nemam casove, jer mi je nastavnica zauzeta, hajde da idemo na pecanje..."*
*Deda (direktor kompanije) ponovo zove svoju sekretaricu: "Plan je promenjen, moj unuk me moli da provedemo vreme zajedno. Putovac'emo drugi put..."*
*Sekretarica zove svoga muža: "Dragi, moj šef je zauzet, službeni put je odložen..."*
*Muž zove švalerku: "Necemo moci ove nedelje, žena je odložila put..."*
*Švalerka zove djaka: "Nastave ce ipak biti kao i obicno..!"*
*Djak zove dedu: "Dedice, nastavnica je rekla da ce nastave biti kao i obicno, ne mogu da ti pravim društvo..."*
*Deda zove svoju sekretaricu: "Ne sekiraj se, ipak putujemo ove nedelje. Spremaj stvari..."*
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote