View Single Post
Old 14-04-2009   #46
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Ne ispitujem te vec sam te uhvatio u laz, zato sam te pitao, Trebalo ti je po pola sata da odgovoris na jednostavna pitanja. Po 3 - 4 puta si ulazio i izlazio na temu dok smislis sta da napises i kako da se izvuces iz lazi.

Niko te nije vukao za jezik da pises da vozis stari model. Posle si rekao da ti je novi model. Negde lazes. Ako hocemo da se trkamo sa autima od prijatelja, baba, majke, sestre mogu i ja da pozajmim auto nije problem.

Mi smo ovde pricali i hvalili auta koja vozimo a ti se izgleda hvalio tudje auto i kitio se tudjim perjem. Problem je sto si ti lagao i sada se vadis. Sam si polizao sto si pokakio i to pred svima ovde i neznam kako te nije sramota da se pojavis ovde kad svi vide da lazes, to si sad i priznao da auto nije tvoje. A samo se lazovi i mutivode ne predstavljaju ovde. Sram te bilo lazove jedan. Kazes da si familijaran covek u zrelim godinama a lazes. Kakav si ti karakter, boze sacuvaj, mislis mene da prevaris da predjem 1500 km a ti da pozajmis tudje auto. E nece moci.

Sve smo vreme pricali o svojim autima i ti si se hvalio kako si sve vreme vozio 240 a taj sporet koji imas ne moze ni 200 da razvije. Tu si opet lagao. Sve sto si ovde napisao je laz i to svi znaju. Svoj si kredit na ovome forumu potrosio.

Postavio sam ti uslove da dodjem kod tebe. To kad ispunis javi se. Mene ovde svi znaju i znaju ko sam sta sam i da stojim iza svake svoje rijeci.

Ako hoces trku sa autima od prijatelja moraces da dodjes u Svedsku pa da i ja pozajmim auto.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se

Last edited by adnan; 14-04-2009 at 23:07..
adnan is offline   Reply With Quote