View Single Post
Old 20-10-2009   #17
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Vratio se Karlo, u kuću ušla i Vikina sestra Kiki!

"Veliki brat": Nikola se zaljubio u Jovanu!

Mislim da se moj sin malo primio na plavokosu Kraljevčanku, kaže otac Nikole Dančevića, ukućanina „Velikog brata"
Nikola Dančević zaljubio se u starletu Jovanu, tvrdi otac ukućanina „Velikog brata"! Press je posetio porodicu studenta iz Zaječara, koji je u rijaliti-šouu započeo ljubavnu vezu sa plavokosom Kraljevčankom. Iako je njihov odnos poslednjih dana zahladneo, Nikolin otac Aleksandar veruje da će njegov sin i Jovana nastaviti romansu.

- Mislim da se malo primio na Jovanu, možda i zaljubio, jer smo mi, Dančevići, emotivci - kaže Nikolin otac Aleksandar, i dodaje:

- U svojoj kući je žešći, a u šouu se uzdržava, izbegava svađu, pa dok izdrži... On ni kod kuće nije vrednica, pa nije ni tamo. Tražio je da izađe, ali to se može očekivati od njega, jer je prznica i svojeglav - šta reši to i uradi!
Gringo ili Nidža, kako ga zovu u gradu, sasvim je običan momak koji potiče iz dobre porodice. Donedavno je aktivno igrao košarku u KK „Mladost", ali je svojim omiljenim sportom prestao da se bavi zbog nesuglasica sa trenerom. U šouu je uglavnom tih i povučen. Njegovi prijatelji kažu da je takav jer je u kući „Velikog brata" dočekao godišnjicu smrti svoje majke.

- Nikola nema taktiku, ali je jednim delom ušao i zbog novca. Prošle godine je radio kao spasilac u Americi, možda će otići i nakon ovoga - kaže tata Aca.

Deda Vlada nije oduševljen njegovim učešćem jer smatra da se „hleb zarađuje samo radom i motikom", i poručuje da bi Nikoli bilo bolje da završi fakultet nego da bude u „Velikom bratu". Otac tvrdi da nije znao da će mu sin biti u šouu.

- Primetio sam da često ide za Beograd, ali mislio sam da to radi zbog neke devojke, a ne da bi ušao u kuću „Velikog brata". Ali, nisam se protivio jer čovek treba sve da proba. Šou pratim redovno i smejem se. U jednom zadatku jedva je uspeo da nogu smesti u onu saksiju, jer nosi broj 48 - kaže Aleksandar.

Nikoline komšije kažu da je on dobro dete.

- Viđala sam ga kako sa dedom i bratom sprema ajvar, kako komšijama pomaže da unesu ugalj... Nidža je dobro i vaspitano dete - kaže komšinica Olgica Petrović, a Vojislav Rakić dodaje:

- U početku nam je bilo krivo što je malo bio u kadru, ali verovatno im nije bio dovoljno zanimljiv jer je tako običan i normalan!

Vratio se Karlo, u kuću ušla i Vikina sestra Kiki!

Juče se u kuću „Velikog brata" vratio frizer iz Beograda Karlo Zagorac, kome se, očekivano, najviše obradovala Makedonka Viki. Nova ukućanka je Karlova buduća svastika i Vikina sestra bliznakinja Kristina Kiki Raleva (19)! Kiki studira ekonomiju i bavi se modernim baletom. Za sebe kaže da je pozitivna i nasmejana, ume da ulepša dan dragim osobama i uklapa se u svako društvo. Tvrdi da je mnogo vole u Skoplju. Poručuje da živi život kako želi, a ne kako joj drugi diktiraju. Uzor joj je Džim Keri. Pre dolaska Karla i Kiki, ukućanima je dodeljen zadatak da bojama za telo oslikaju jedni druge! Modeli su se poskidali u donji veš, a slikari su imali misiju da im oslikaju tela tako da se uklope u pozadinu. Veliki brat nije delio ukućane na parove, već im je dozvoljeno da se podele sami: Enis je bojio Admira, Dragica Đorđa, Arsa Danicu, Nikola Tanju, Viki je slikala po Jovani, a Radišu je oslikavao Manuel. Veliki Brat ocenio je da su ukućani ispunili zadatak, za koji su kao nagradu dobili picu i muziku „OT benda", Karoline Gočeve i Jelene Karleuše.
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote