View Single Post
Old 03-05-2012   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Zavrsne konvencije SDA u Novom Pazaru i Sjenici



Predsednik Stranke demokratske akcije Sandžaka Sulejman Ugljanin poručio je građanimaNovog Pazara da se čuvaju, kako je rekao, malih stranaka koje puno obećavaju, navodeći da njegova stranka godinama čuva mir i sigurnost u Sandžaku.

"Čuvajte se stranaka koje su mamac za vaše glasove na listama velikih stranaka, i čuvajte se onih političkih lidera koji nikada nisu radili u svojoj struci i nemaju ni godinu radnog staža", rekao je Ugljanin aludirajući na stranku Rasima Ljajića koja je na izbornoj listi Demokratske stranke "Izbor za bolji život".

Na centralnom predizbornom skupu u Novom Pazaru, Ugljanin je rekao da se ovih dana mogu čuti razna obećanja ljudi koji nikada nisu radili u svojoj struci ali koji imaju velike pare i prostor na televiziji i u medijima. On je ocenio da Sandzak ima najsposobnije ljude u mnogim oblastima, ali i da je njegova stranka lider u politici.

"SDA Sandzaka je stranka srednjeg puta, nije ni leva ni desna, ali je otvorena i za leve i za desne i zato pozivamo sve da dođu i da nam se pridruže jer mi radimo za bolju budućnost svih građana Sandzaka", rekao je Ugljanin.

Lider SDA je dodao da oni žele da budu važan partner državi i narodnoj zajednici i da će tada svima biti bolje.
"Mi godinama čuvamo mir i sigurnost, gradimo mostove prijateljstva i garantujemo uspeh jer smo započeli i nastavićemo strateške razvojne puteve, i autoput i gasovod i regionalnu razvojnu zonu, a stvaramo i dalja prijateljstva u Turskoj koja je ključ našeg evropskog razvoja", kazao je Ugljanin.
On je na kraju poručio okupljenim građanima da u nedelju na glasačkim listićima za lokalne izbore zaokruže broj pet, a za republičke izbore broj 11.

__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links