View Single Post
Old 22-11-2008   #942
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Tornjak se nije predstavio ali iz njegovih tekstova moze svako puno da nauci , vjerujte mi. Neznam sta se dize tolika frka oko toga kako se ko predstavlja , vaznije je ono sto covjek napise i njegova shvatanja a koliko sam primjetio , jos nikoga nije uvrijedio
Iz ovog gore citiranog teksta se vidi kako neki pisu koji se nisu predstavili punim imenom i prezimenom, cista provokacija iz koje malo ko moze da nauci
zasto bih se bilo kome predstavljala punim imenom i prezimenom..oni koji treba da znaju ZNAJU...uopste nemam nameru provocirati nikoga,niti se truditi da ljudima koji nisu dorasli ovoj temi objasnjavam bilo sta,EKO,NE KAZEM TO ZA TEBE,TI SI OK...ALI...ZAR NIJE OPSTE POZNATO KO JE BIO NAJVECI NARKO DILER NA OVIM PROSTORIMA...NECU NI O TOME DA PISEM DA ME NE PROZIVAJU.VAZNO JE DA NAROD ZNA,A ONI KOJI ZATVARAJU OCI PRED ISTINOM TREBA DA VEC JEDNOM PROGLEDAJU...ako se neko oseca prozvanim i ako sam nekoga uvredila ja mu se izvinjavam...i od sad cu samo da vas citam,posto vidim da vas moje izjave iritiraju...Allah vam se smilovao!!!
  Reply With Quote