View Single Post
Old 19-08-2006   #45
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

E ljudi a jel ovo tema o coveku koji je otvorio vesnu,asvaltirao vapu,imam nedje snimke nego mi mrsko da ih pregledam sta je sve ono obecano,al ako se razvije diskusija .........

IZVINI AL MORAM DA POJASNIM NEKE STVARI

zasto se nezapitate ko zatvori vesnu i ko je dovede pod stecaj ko je prikazao 6 milijona nepostojece pozajmice opstine za to preduzece

sto se tice asfalta za vapu problem je sto je opstina svakog meseca po nedelju dana bila u blokadi zbog podignutih kredita

vidim da nisu pojedini upoznati ali dobijena su srestva za popravku bioskopa i zavrsetka sportske hale

netreba kritikovat lako je samo to raditi nevracajmo se u proslos gledajmo malo u buducnost

slusam pojedine celnike koji pricaju kako je esko prodao opstinsko zemljiste sa pseterom

prvo pik pester je otisao u privatizaciju 2001 godine sto znaci da tu papirologiju nije radio esko ni sdp vec predhodnici

sto se tice cistoce nemoze mi niko kazati da se nije cistilo pogledajte sad koliko smeca ima po gradu otkad je uvedena prinudna uprava

zamolijo bih reska da slika to i objavi

nebih volijo da se pise ovde svakakve gluposti i treba da svate pojedini da

licno nemam nista protiv SDA jer svi smo bili tu kad je to bio nacionalni pokret bosnjaka

kako svi vi vidite sta sdp radi kako malo nepogledate sta radi suljo

ko ide kod okorelog cetnika palme ko ide da okrece slavski kolac u blacama

dosta tog muslimanstva vise gledajte malo u svijet budite tolerantni

nije bas sve svetlo kod nas u sjenici

al posto ovaj sajt posecuju i drugi ljudi ZAMOLIJO BIH SVIJA DA POVEDEMO MALO RACUNA O IZRAZAVANJU I DIJALOZIMA NASIM JER OVO KAKO MI RADIMO JE SRAMOTA I ZA GRAD I ZA BOSNJAKE U SANDZAKU

PROCI CE I IZBORI OPET TREBAMO JEDNI DRUGE POGLEDATI U OCI SRESTI SE U GRADU U KAFICU

ZASTO ZAVADJATI BRATA SA BRATOM TO NIJE NI ISLAMSKI NI LJUDSKI

necu se vise javljati dok god pisete gluposti ovakve

pozdrav za mog brata ensara
__________________
da se zdravo pojede i popije sve ostalo je prolazno
riki is offline   Reply With Quote