View Single Post
Old 14-06-2014   #15
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by joku View Post
I Tahirovce,pritahiri malo,vidis da je halilce pri kraju sa zivcima!Dobro,pobedjujete stalno i imas razloga da se hvalis ali imaj malo obzira prema politickim protivnicima i njohovim frustracijama!!!
Nisam isfrustriran,ne dao bog,ničim u životu..ali jednostavno ponavljanje iste priče svih ovih godina,nerealne i neiskrene mi ide na..

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Ja nisam pominjao da li mu stranka ima ili nema kancelarije, vec koliko on sam dobija glasova na izborima. Esku i Bajru niko nije poklonio mandat zbog imena i adrese stanovanja nego su iz zaradili za izborima. Al ti to ne mozes da skontas, vazda kad pricas oko politike promasis da ne kazem ispadnes glup, nije to za tebe ne basta te, okani se toga da nebi svaki put pizdeo doslovno ...
Joku, skonto si ..
Koliko su ti Bajrica i Džudžo imali glasova i kako su to zaradili????Daj mi imena njihovih stranaka,samo naziv ako se uopšte sećaš..i kako su oni to zaradili i dđe im je minuli rad sad,zadnje 4 godine?To da li je politika za mene ili nije,da li ću ispasti glup ili ne,baš me zabole..ali brate..ono što ste vi radili i vama bilo normalno,nemojte drugima pripisivati kao nenormalno..A što se tiče priče tvog ljidera,on priča priču zadnjih godina koju je muftija ponavljao bar dvije godine prije njega i to vam je sad normalno i on je izumeo toplu vodu...i pritahirovce
__________________
halilce is offline   Reply With Quote