View Single Post
Old 25-01-2008   #57
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

hahahahaha sto mi ne rece prije da uzmem cips i kolu da imam sta radim dok citam ovo...
Kao prvo ja tebi nisam pozeleo, da sedis kuci da cutis i cekas muza da dodje kuci sa posla, pa prvo noge da mu operes, pa da mu postavis da jede i onda da ides da se brines za decu... sta bre obdaniste, idi tamo i zabavljaj decu i cuti... to ja tebi nisam pozeleo... Ti meni i droge i alkohol i sve ostalo hahaha
Da si mi bliza sad bi te potapsao po ramenu

Ali ti treba da shvatis da moje dijete ima pravo da samo bira put i nema price oko toga... moje dijete niti ce da se krsti niti ce da uci dove prije jela, kad dodje vrijeme sam ce se izjasniti, a moje je da mu objasnim sta je sta...

A iskreno da ti kazem, toliko pametujes da mi je jednostavno muka od toga, ponasaj se bre ko zensko ko sto je bog ostavio, a ne tako, ne znam, nemam objasnjenja... U tvojim postovima nema smajlija, izraza emocije, sve ti se svodi na veru, samo o tome pises... koga/kome ti pokusavas ovde tim ponasanjem da imponujes?
Jedino se ti razumijes u to, o boze svasta....

Cuj da polazem racun, kako sam detetu dao ime, pa halo, meni se vrti kod toga o mom detetu o mom nasledniku, ja ga ne pravim za nekoga tamo, da nebi polagao racune, vec za sebe... Moj se sin zove Nico-Devin Tahirovic i ima najbolje ime na svijetu, i dijete koje je zasluzilo to, da sam istetovirao njegovo ime VELIKIM slovima na ruci...

Jedini racun koji je polazem jeste onaj da mu pruzim zdrav zivot, da ima krov nad glavom i normalnu okolinu, nista drugo...
A ti kad budes imala decu radi sta hoces, polazi racune kom hoces, ali molim te nemoj mene vise uzimati usta...
Ocigledno je da smo ja i ti dva razlcita svijeta...
Kazes ipak je ovo samo forum... hahaha veruj mi da ovde vise covek moze da upozna nekoga kakav je, nego kad stojis ispred njega i pretvaras... iz tvojih slova moze da se protumaci kakva si ti i svako drugi... za to ne treba da sedim pored tebe i da te slusam...

Napisah ti gore i opet cu, koristi nekad neki smajli, nasali se nekad, nemoj svaku tvoju misao iznjetu ovde na forumu obrazloziti samo verom i sta treba i sta ne treba... daj malo smijeha, ako nista baci taj smajli Nemas pojma koliko jedan smajli moze da promijeni ceo text i kontekst recenice ili misli koje imas...

Suvisno je dalje pisati , odmakosmo sa teme, sto se tice vrtica, svakome je prepusteno kako ce i sta ce... a ovo moje i tvoje misljenje o nama mislim da ne interesuje druge mnogo!!!

Pozdrav Tahirovic
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote