View Single Post
Old 30-05-2007   #1
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default Tri Tenora sa Balkana

U Subotu Maja 26-og ova tri momka su stvarno napravili spektatkl ovamo kod nas po Americi. Na koncertu, u mom gradu je bilo je negdje oko 2000 ljudi...Ma bilo je svega, ali najvise pjesme, plesa i podignutih ruku.











Halidu nisu dali ni da predahne cijelu noc. Ako me pitate da li je imao rezevnu kosulju pri ruci, stvarno ne znam. Znam samo da mi je bilo drago, da mi je kamera imala zoom. Nedao ti dragi Bog da sam bila u njegovoj blizini. Iiijuuu, ta kosulja









Sala na stranu, stvarno su sve od sebe dali i bilo je odlicno. E, ovdje je bila ona "Mujo kuje" koju su svi pjevali. Cak i oni mladi koji su kao bebe dosli u Ameriku, pa me je cudilo kako su znali tu pjesmu.... Ko kaze da mi ne znamo da cuvamo nasu izvornu muziku.







Bilo mi je drago cuti Harimataharijevu "Lejlu" onako u zivoj izvedbi. Mogu vam reci da je zvucilo odlicno. (Njegova slika sama i nije dobro uspjela, zato je i nisam ni postavila, ne znam zasto je li to zbog heinekana ili sto)

Ali sam se ja i tebe Lejla sjetila.









Dzinovic ocito ima nekog dobrog strucnjaka zubara.



I tako je to trajalo negdje do zore,,, i bio je koncert da se pamti, sto zbog dobre muzike sto zbog izvrsne atmosfere.



Ma kakva Metallica i Linkin Park,

Prodjoh Bosnom kroz gradove, bas u srce dira.
borichi is offline   Reply With Quote
Sponsored Links