View Single Post
Old 08-09-2008   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Iphone 3G 8 GB / 16 GB - Iphone 2G - Uputstva

Iphone 3G 8 GB / 16 GB - Iphone 2G - Zanimljivo uputstvo za koristiti

Posto sam od skora srecni vlasnik Iphone 3G - 8 GB, resio sam da otvorim temu, koja ce mozda nekad nekome trebati, vezan za sitna uputstva telefona...



Sinoc dok sam setao po internetu sa njim zablokira mi telefon... Ostane displey (ekran) upaljen i ne reaguje ni na jedno dugme...
Onda sam poceo da cackam i trazim kombinacije...
Za ponovno startovanje telefona iz takvog bloka, jednostavno drzite dugme SLEEP (nalazi se na vrhu desno) i Home dugme (na dnu u sredini), zajedno 10 sec... Onda ce da se ugasi telefon i opet upali!
Pojavice se apple ikonica i posle par sekundi je spreman za rad...

Ako se desi da ipak nije spreman za rad kako treba, onda opet koristite SLEEP dugme na vrhu, koje pritisnite i drzite 5 sekundi pritisnuto...

Posle toga vam se pojavljuje ekran na kojem pise IZGASI (TURN OFF)... Samo se klizac pomeri i gasi se telefon...

Ako zelite klasicni restart telefona, onda drzite HOME (na sredini u dnu telefona) dugme za 6 sekundi pritisnuto i doci ce do restarta telefona, koji traje nekih 4 sek ili sl!!

Toliko sam muke video, da sam sad resio sve sto saznam novo da zapisem ovde...
Inace ima programa za svakoga sto se tice ovog telefona... od GPS.a pa do slika i chata, sve postoji!

Usput sam napravio print screen od mog Iphone-a da vidite sta sam ja sve install na njega...
A da usput, print screen na Iphone 3G se pravi tako, sto se drzi pritisnuto dugme HOME i onda se kratko pritisne dugme SLEEP...
Onda odete u vas folder slike i izvadite slike!
Evo slika kako to izgleda na mom Iphone-u...



Toliko za sada...
Molio bih i druge sto imaju iskustva sa ovim telefonom, da nam pisu... Jer sam siguran da ce prije ili kasnije dosta njih preci na njega... jednostavno je savrsen telefon...

Pozzz Selektor


__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links