View Single Post
Old 27-05-2012   #60
misis
Registrovan
Domaćin
 
misis's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Godine: 55
Posts: 4,065
Default

PS.Tahirovce potpuno si u pravu sto se zena i politike tice,Stranac ,cijenim tvoju iskrenost i altruizam,misis i cobanica hvala na muhabetu i svako dobro!

Draga Hurmo ,doboro te naslo....sve pohvale tvojoj prijateljici...tako bi odreagovala vecina ,,seljaka,, u srbiji,,smatrajuci da ta,, predstava,, tih ,,navijaca ,,nije u redu ni u skladu sa njihovim ubedjenjem.
Da li si ti ikada bila u maloj balkanskoj zemlji Srbiji? ako nisi ja te pozivam kao gosta da sagledas da mi nismo ni raritet,ni neemancipovan narod, ni divljaci ...vec naprotiv....Napomenuh negde da zivim u visenacionalnoj sredini maksimalno ispostovana i makslimalno postujuci druge.Predstavu koju si ti dozivela meni je nepoznata i za osudu.Neprijatnost zbog svoje nacionalne i verske pripadnosti nigde nisam dozivela niti se osetila ugrozenom,od Subotice,preko Sandzaka pa ni u sred Nisa....


pogledaj sto im se kurvinski umiljava Popnes ih na tog konja i sledece sto ce traziti od tebe je i da popu*is sam sebi puno je sejtana u njima, samo malo ako ti popusti paznja odma si donji cijeli zivot ...


Kontekst ,,konj-politika,,stratumovanje,,gore-dole,takodje mi je nepoznato.Zar nije diskriminacija ne dozvoliti nekome pravo na misljenje i stav ,samo zato sto je pripadnik zenskog pola??to treba da znaci da nema mozga,pet cula,sve ekstremitete ili da sam umobolna.Kao poslovnu zenu,majku..itekako me dotice ,,politika,,.Doticu me sve posledice koje ona proizvodi,bile one dobre ili lose..pa ako ja direktno ,,trpim,,to na svojoj ,,kozi,,zasto ne bih se ,,bavila,, istom u cilju doprinosa da bolje zivim.Izjasnila sam se da ne zivom dobro ,iskljucivo , zbog lose ,,politike,, koja se vodi po pitanju ekonomije ,u privredi,laznih obecanja,ne funkcionisanja u zdravstvu,skolstvu,sudstvu,o nebrizi za porodicu i decu,siromastvo..sto su zivotni problemi i zato je moj stav bio Promena.Promenu nam ne mogu doneti isti,jer da su hteli i zeleli i mogli ,danas bi ziveli dobro i ne bi ih menjali.Ne kazem da ce ovi biti savrseni i da ce se desiti cudo!!! nece ali smo bar pokusali:Nije greh pasti,greh je ne podici se.

To sta ,,Cuci,, u nama zna samo dragi bog,ne volim ekstremne vrednosti ,pa ni gore -dole...ja sam za opciju

__________________






Bože, ja te ne molim
da me oslobodiš
od životnih patnji,
nego te molim
da me u patnjama ne napustiš.


R. Tagore
misis is offline   Reply With Quote