View Single Post
Old 25-05-2012   #51
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

pazljivo sam procitao i nigde nisam primetio "prepucavanje"
svi imaju pravo da iznose svoje misljenje, neki iskreno i argumentovano, drugi smisleno i prkosno i to svi treba da postujemo.
vrlo dobro je sto nemamo svi isto misljenje jer samo iznosenjem svojih stavova,svih nas, postoji sansa da vidimo koliko smo u pravu ili pak u zabludi.
to sto ja mislim nikako ne znaci da sam u pravu ali zato neko drugi treba da mi ukaze,argumenovano, da to nije dobro.
mene jos niko nije ubedio u dobrobit izbora Nikolica za predsednika, i dalje vidim sve najgore u tom coveku.
ja nemam problema sa postovanjem naroda,nacionalnosti,polova,polnih devijacija ali nikako ne podrzavam nacinaliste i osvedocene homofobe tipa Nikolc.
mrzim cetnike, on za sebe kaze da je cetnik, to je u dokazao i zato ga mrzim i mrzim sve koji ga postuju i koji su glasali za cetnika i znam da tako misli bar jos 6.000.000 stanovnika srbije a medju njima je 90% srba.

zao mi je sto niste razumeli Reskov smisao za humor i pokusaj da na profesionalan nacin spusti loptu koja je nicim podignuta, a drago mi je sto zene komentarisu i sto se interesuju za politiku i za sva desavanja jer i njihov glas mora da se cuje i bude u ravni sa svima.
samo postovanjem svih prema svima bice dobro svima, drugacije nikome nece biti dobro.
tadic j srbin kao i nikolic, ali nikada nija radi ni govorio ono sto je onaj i zato niko od Bosnjka i svih ostalih nacionalnih zajednica nema problema da ga prihvati.
ali dobro, 1.5 miliona je reklo da ga hoce, onih drugih 5 miliona sa pravom glasa nisu videli alternativu i pustili "titanik" na putovanje...


__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote