View Single Post
Old 21-04-2009   #23
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Domen i sa moje strane imas dobrodoslicu... i pazi... zene su jako cudna bica, ako im ne ide uz dlaku (ako nisu depilirane) moze da ti bude mlogo tesko...

Vidi nije poenta u tome bre ili ba ili sta ja znam sta postoji...

Vec je poenta, kad je ugledas... noge do zavrat... vitko tijelo... priblizava ti se, osecas da ti srce sve jace i jace kuca... prolazi pored tebe, ne postoji sila zakona (sem zene), a da se ne okrenes...
Vetar njen miris nosi jos metrima i metrima... ti si se okrenuo i blenes i dalje u nju...

sad iskreno... (mada je i ono gore istina):

Postoji dvije vrste zena koje me privlace...
jedna je ona vrste zene, koju prvo citam i cujem a ne znam kako izgleda... koja zna odgovore, koja ima jezik i zna sta hoce... umije da ti se iskaze i napise sta misli... da ti slozi sve kockice u glavi da ti pocnes da razmisljas... jebote ozenio bi je...
Znaci inteligentna i nasmijana osoba... iskrenog karaktera, koji kroz dugo dugo price i pisanja mozes da upoznas na jedan nacin...

druga vrsta zene je ustvari ono iz uvoda sto sam napisao... mora da me zicne izgledom... sad nemam definiciju savrsene zene, mada oni koji me bolje poznaju kazu da volim vise tamnije devojke... dok tamnije devojke opet kazu, da vise volim svetlije devojke...
Ja licno nemam problem sa tim, samo ONA mora da ima nesto sto u meni budi sem... i lupanje srca, skakanje adrenalina... jednostavno sve...

i svaki muskarac (a bogme i zena) je slagao/la, kad kaze... ma nije bitan izgled, vec je bitan karakter...

MA NEMOJ, u diskoteci da ti pridje neka krezuba debela, sa balama na faci, neces je ni primetiti... a da ti pridje neka visoka sisata u minicu... ma sta, ti ces se zaslijepeti od lepote... KO ONA JE PAMETNA I IMA KARATKER...

Zato se vracam na prvu zenu... znaci kad je citas i pises sa njom a ne znas je. ne pricam o chatu, vec ovako o diskusijama...

Zato treba uvijek spojiti prvu i drugu zenu... i naci zlatnu sredinu... s ponosom izaci sa njom, a pricati na jednom istom levelu. Ne razmisljati o tome, hoce li ona znati sta je SMUDGE u photoshopu...

To je neki moj mali vid o tome... nemojte se svadjati molim vas...
Kad su muskarci i zene i privlacnost u pitanju... nema veze jel ona kaze bre, ba... ti bo tam i sta ja znam...


Puno vas voli, veliki ljubitelj zenskog pola...

Tahirovic
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote