View Single Post
Old 29-04-2012   #37
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

kako god bilo da bilo,kandidatura njegova za predsednika ispostavlja se kao najbolji potez ikad napravljen u Bosnjaka...
to sto je kao svesteno lice krenuo u trku gde u normaalnim okolnostima ne bi trebao pobudilo je veliko interesovanje i domace i svetske javnosti.
domaci su uglavnom znali i aminovali sve sto se desava bosnjackoj zajednici dok npr. svetska javnost se hranila informacijama koje salje rezim sa svojim sredstvima.
pitanje predsednika srbije u poslednjih 20 godina resavali su bosnjacki glasovi. to svi znaju po statistikima... tadic je znao da je 2 puta zaJebo ne samo muftiju nego sve Bosnjake i navikao se da igraju kako on svira.
znao je da 3. put nema sanse da prodje taj scenario bez obzira sto smo kao jedna od manjih nacionalnih zajednica imali 2 kvaziMinistra.
muftija je skuzio tu foru i kandidovao se i ako je zna da ne moze ni u najludjem snu da udje cak ni u drugi krug.
ali,salje dobar signal za sve i u svemu...
prvo,Bosnjaci imaju svoj izbor da ne glasaju za Nikolica i Tadica kao nuzno zlo.
drugo,videce oba trkaca drugog kruga koliko su bosnjaci jaki,koliko je to u brojkama i znaju da DEFINITIVNO PREDSEDNIKA SRBIJE I OVAJ PUT BIRAJU BOSNJACI.
plus,ovaj put je muftija okupio i albanski i druge manjine,pa sad participira sa brojkama koje su presudne.
on zna sta radi,na sva usta prica da glasove samo onom koji POTPISE institucionlano i zivotno vazna pitanja nacionalnih zajednica,posebno bosnjacke.
berza je otvorena,muftija vredi kao nikad vise na njoj...
da ja glasam definitivno bih svoj glas sada dao njemu bez obzira sto mi se jako malo svidja sve drugo osim ovoga sto sam pomenuo...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote