View Single Post
Old 17-06-2008   #268
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

Quote:
Originally Posted by blejz View Post
ali moram Vam priznati da je tu sliku poceo da ispravlja Rasim Ljajic, koji je vec 8 godina tu gde jeste, a to meni znaci da zaista vredi
... a jeste kako da nije tako ... odlican pokazatelj
Predsjednici Mugabe, Honecker, Sadam H., Mobutu, Staljin pa i "vas" Milosevic su se godinama drzali pa se svi redom mogu svrstati u zlocince i nikogovice bez karaktera!!!!
... kada u Sjenici biramo SDA biramo "manje zlo" (moje licno misljenje) a kada smo tu cinili 90-tih onda smo se okupljali oko SDA da nas ne pojede Vuk - Vuk "Velikosrpskog" Nacionalizma, osmisljen od SANU, i za to smo malo osjetljivi na to kad neko koga niti znamo ni poznajemo padne iz "vedra neba" i "optuzuje" (imaj u vidu ove navonike) za neki nazovi nacionalizam - a MI znamo sta smo i ko smo.
Bosnjaci su se podijelili na na 10 razlicitih Stranaka dok su Srbi skoro "listom" glasali za Bagru Radikala (Partijska Centrala him je u Haagu) pa prema tome molim te imaj to u vidu kada budes razmisljao o narodu sa ovih krajeva (bez obzira na vjeru i naciju)
potpuno dijelim tvoje misljenje u vezi Kostunice - taj nas ni brzinom kornjace nece dovesti do EU
nisam, niti cu biti clan ijedne stranke, ali ne dam na svoj narod onako ...bez da se prije toga pogleda u ogledalo i proslost vlastitog
a jah zamalo da zaboravi dobro dosao na forum i posjeti nas u Sjenici
nc.biber is offline   Reply With Quote