View Single Post
Old 25-10-2008   #46
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Quote:
Originally Posted by Lakota |ljiv| View Post
Pozz svima.Ja iskreno da vam kažem dodjem s‚vremna na vrijeme na forum.Zlaja je u pravu ovo što kaže da nije reška i ostalih ovo ne bi bilo ovo.a ja i zlaja smo tu iza, na puno drugih web adresa na kojima radimo.i ja se slažem da sajt može da izgleda bolje,i treba da bude tako i ako se dobro sećam ja sam na samom početku pozivao članove da se uključe malo više i na sajt sjenica.com ne samo na forum.
Ima ljudi koji neće da čitaju prepiske.Dosli su na prezentaciju grada ili vijesti da pogledaju, nesto novo,kolumnu ili slično.Nakon par kolumni koje smo dobili otvorili smo odmah sekciju kolumna.Dajte nam materijala i eto sajta sa puno vise informacija koje ce naslovnu stranu sajta ciniti lepsom.Ja ne mogu da stignem da odradim sve,radim sa zlajom kako rekoh na puno drugih strana,pa se zato slažem da se uključite.
Edise svidja mi se kako si počeo logo sjenice,nadam se da te nisam uvrijedio svojim komentarom oko tehničkih detalja ali ako planiraš ovim poslom da se baviš,čućeš to isto od nekog drugog.Pokusaj da uradis heder za sjenica.com dimenzije i boje koje ce preovladavati sajtom postavljam kao attach.Svidja mi se kulu kako si odradio pa predlažem neki kolaž da se uradi,ispod kule.Mozda kombinacija stare sjenice i nove,recimo da se kula sa sredine pretapa u skolu... pa ispod da ide ostatak nekih svima poznatih mesta,radišići,spomen česma,spomenik.Ako imas vremena probaj nesto da odradis.Pa da vidimo.Novi sajt cemo da odradimo zajednicki,ako se ukljuci jos ljudi.jos bolje.

Pozzz svima,i uživajte na NAŠIM serverima
Ni ja ga bolje ne bi srocio...
Predlozite i postavite sve sto mislite da bi moglo da bude zanimljivo na sajt... da ga zajedno stvaramo i dovodimo do savrsenstva...
Edise, sve sto ti treba mozes da trazis ovde na forumu a mi cemo svi da dostavljamo!
Eto cisto da znate informaciju, ja i ljiv jos 96 drugih domena obradjujemo, da se ne pitate zasto nas nema uvijek...

CmoX
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote