View Single Post
Old 06-11-2009   #51
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Manuel: Glumim da sam glup!

Manuel: Glumim da sam glup!

UČESNIK "Velikog Brata" Manuel Stojanović ne prestaje da zabavlja ukućane svojim "biserima".
Fudbaler iz Pirota, koji je više puta ponosno izjavio da je pročitao samo jednu knjigu, još jednom je ponovio da nije glup i da su ga mnogi ukućani pogrešno procenili.
- Ja sam samo dobar glumac - otkrio je Manuel Karlu, kada mu je frizer rekao da je na početku šoua imao mnogo lošije mišljenje o njemu. - U stvari nisam glup, samo glumim kao Džimi Keri.
Manuel je zatim izneo i svoj stav o obrazovanju. Kada se povela priča o studiranju, rekao je da fakultetska diploma nije merilo da li je neko pametan ili nije i da se na njivi mogu naći mnogo pametniji ljudi nego na fakultetu. Posle "teških" akademskih tema, Manuel i Arsa su počeli razgovor o omiljenoj muškoj "disciplini" - flertovanju sa devojkama.
- Nema neosvojivih žena, već samo lošeg startovanja - rekao je Manuel, koji je nedavno izjavio da ne bi bilo loše da ga kloniraju, jer smatra da je svetu potreban još jedan Manuel.
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote