View Single Post
Old 05-11-2009   #48
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Karlo pati za Violetom

Karlo pati za Violetom



VIOLETIN odlazak iz “Velikog Brata” najteže je pao Karlu. Beogradski frizer pati za svojom devojkom, a osim sa Kristinom, gotovo ni sa kim ne razgovara u kući. Neutešni Karlo je “Velikom Bratu” u ispovedaonici rekao da je tužan i da mu je mnogo teško od kada je Violeta otišla. Rekao je da u kući nema sa kim da razgovara jer mu niko ne odgovara, ali da ne namerava sam da napusti kuću, već će čekati da ga ukućani izbace i da je potpuno siguran da će se to dogoditi već sledećeg ponedeljka.

Posle svađe sa Violetom, koja je prethodila njenom izbacivanju iz kuće, Karlo je u ispovedaonici rekao da misli da je vezu sa lepom Makedonkom previše idealizovao.

- Mislim da sam se zeznuo, jer sam se previše opustio u emotivnom smislu - rekao je Karlo. - Da li je uopšte moguće imati vezu sa tako mladom devojkom? Mislio sam da imamo odnos u kojem sam ja gospodar, a ona potčinjena. Poverovao sam da smo se pronašli. Međutim, desilo se to da se pojavio još jedan gospodar. Lako ću se izboriti sa tim drugim, ali je problem što je ona sve to isprovocirala.

Za Violetino izbacivanje iz kuće Karlo je direktno optužio Arsu. Taksista iz Užica, koji je glasao za njen ostanak u kući, pokušao je da ga uveri da greši, ali Karlo je ostao pri svom stavu.
- Ti si je izbacio iz kuće i da znaš da sam veliko zlopamtilo - rekao je Karlo.
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote