View Single Post
Old 04-11-2009   #45
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default INTERVJU: VIOLETA RALEVA, TAKMICARKA VELIKOG BRATA

INTERVJU, VIOLETA RALEVA, „VB" TAKMIČARKA
Sa Karlom ću praviti bebe!
Srećna sam što je prošao na testu mojih roditelja. U kući mi je bilo teško zbog nedostatka seksa. Sa albanskom kapom slikala sam se u Prištini



Makedonka Violeta Raleva, sedma izbačena ukućanka rijaliti-šoua „Veliki brat", u intervjuu kaže da je njena ljubav sa beogradskim frizerom Karlom Zagorcem prava i da će se sa njim venčati!

- Tužna sam, mnogo mi nedostaju Kiki, Jovana i Karlo. Ali, biću dobro, jer će Karlo ostati sa mnom. On i ja pravićemo bebe! Udala bih se, ali prvo moramo da vidimo kako će sve da se odvija kada budemo bili u drugim okolnostima. Srećna sam što je Karlo prošao na testu mojih roditelja. Njihovo mišljenje mi veoma znači - kaže Viki.

Šta ste Karlo i ti radili ispod jorgana?
- Samo nagađajte! Želimo seks, ali nismo hteli da ga upražnjavamo pred kamerama. Odoleli smo iskušenju. S obzirom na to da stvarno volim seks, bilo mi je preteško! Ne znam da li će mi neko zameriti zbog takvog ponašanja. Ali, imam odgovor na to - zaljubljena sam, moje ponašanje je bilo normalno. Poslednjeg dana Karlo i ja smo se posvađali, i to zbog Arse. Iako Arsu gledam drugarski, Karlu nije bilo svejedno. Najvažnije je da smo se pomirili. Primetila sam da mi je Kiki zamerala zbog bliskosti sa Karlom. Ali, sestre smo i razumemo se. Trebalo je da obratim više pažnje na nju.

Planiraš li život u Beogradu?
- Kiki, Jovana i ja planiramo da se preselimo u Beograd! Jovana je super devojka i moja velika prijateljica. Imamo isti pogled na svet. Iako je Karlo rekao da ona loše utiče na mene, baš je gotivim. O Dragici ne želim da govorim - prvo se ljubi sa nekim, a onda priča loše o njemu. Dvolična je.

Kad i gde si se fotografisala sa kečetom, albanskom nacionalnom kapom?
- Imam dosta prijatelja, neki od njih su Albanci. Sa kečetom sam se slikala u Prištini kod drugara repera, koji je tad snimao spot. Svi smo nosili te njihove kapice.
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote