View Single Post
Old 30-04-2009   #7
domen1
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 38
Default

[QUOTE=superbaka;125600]
Quote:
Originally Posted by domen1 View Post

domen1 zshto bih ja gubila zivce kao ti shto kazesh,naprotiv meni je drago da se neko usudio od mushkih da ulazi u ovu temu.A to shto i ji ti imamo razlichite poglede na zivot to ne mogu stvarno izmenit,niti se prilagodjavat mishljenju pojedinaca.I dalje tvrdim da poshtuj obitelj svog voljenog onoliko koliko oni tebe poshtiju i nikako drugachije,za onu drugu stvar o prichanju svoje proshlost nikako ne prichat i negirat eve shto on chuje ili sazna poluistinu od nekih ljubomornih ljudi.Poenta je shto cje recji najbitnije je u zivotu poshtovat voljenog tim shto cjesh mu maksimalno biti veran i podrzavati ga u svemu,nadam se da cjesh se slozit samnom oko toga.A to shto je bilo neka ostane iza i neka se ne pomonje jer time samo se dovodi veza u pitanje.Zashto je tebi bitna proshlost voljene ako je sa vama sve u redu to je za mene suludo.Po meni ti si jako posesivna osoba a to bash nije dobro ni za tebe a ni za tvoju voljenu,iz posesivnosti proizlaze veliki problemi nadam se da to i sam znash.Zashto si toliko besan na zenski rod,nismo ni mi zene sve iste i nemoj nas trpat u isti kosh.....pozzz
Ma, ti meni uopće nisi odgovorila,
Kao prvo trebala bi se ispričati za to što si nas sve muškarce na predhodnom tvom odgovoru nazvala "kukavicama i lažljivcima", što od tebe svakako nije bilo lijepo.
Nadam se i pretpostavljam da ne misliš tako već ti se jednostavno "omaklo", kao što ni sve žene nisu jednake ili iste,isto tako ni muškarci svi nisu jednaki ili isti.
E sad bih ja mogao poentirati i govoriti tebi kao "ti još nisi naišla na pravog muškarca",neću jer to nema smisla i neželim da ovo ide na osobnu razinu.
Nemamo mi pretjerano različite poglede na život,već ti si se malko zaletjela i "kolokvijalno uvrijedila cijeli muški rod" i druga stvar, ti kad u nečemu pogriješiš nemože preko tvojih usta preći "oprosti pogriješila sam", naravno ja to mogu reći stvar je tolerancije,ali izgleda da to preko tvojih usta nemože prijeći i u tome se razlikujemo.
Lijepo si gore kazala,upravo da tvoj voljeni ne saznaje kojekakve poluistine ti mu trebaš sve kazati i onda on neće imati nikakvih problema sa tim poluistinama.
E druga je stvar,ako si mu ti sve krila i onda te "poluistine" mu bivaju prve informacije,kako onda mu misliš "naknadno" objasniti,da to što drugi pričaju nije istina......tko će ti tada vjerovati i koliko si sama vjerodostojna.
Ti opet ideš "superbako" na osobnu razinu,pa u nedostaku argumentacije mene nazivaš "posesivnom" osobom ili osobom sa nekim mojim "ličnim" problemima.
Daj molim te, ostavi se toga osobnog - ličnog,mogao bih i ja o tebi, na konto ovoga šta si napisala izvoditi kojekave špekulacije iako te ne poznajem.
Da, ja mrzim ili nevolim žene,dapače pa zašto bih se uopće upuštao u ovakve diskusije......dakle ne stoji niti može stajati da sam ja "besan i mrzim ženski rod".
Evo da ti potvrdim da nije tako iako te osobno ne poznajem.......baš mi je "simpa" sa tobom se preko portala raspravljati........
Nadam se da se nećeš naljutiti,jer nisam ništa lošeg mislio........
Isto tako se nadam,da ćeš smoći snage da kažeš......"je,pretjerala sam u nekim svojim kvalifikacijama i ocjenama"......Pozdrav......
domen1 is offline   Reply With Quote