View Single Post
Old 28-04-2009   #5
domen1
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 38
Default

[QUOTE=superbaka;125166]domen1 drago mi je da ti se chlanak dopao ali se nismo opet slozili oko nekih stvari.Zashto bih ja volela bliznje voljene osobe ako oni to ne zasluzuju,ili mozda da budem licemerna da im se uvlachim a ne volim ih e to je velika laz.A to da treba voljenoj osobi precjutati neke stvari iz proshlost,po meni treba sve shto mozesh da precjutish a ti cjuti.Zashto bi ti neko nabijo na nos neke stvari ceo zivot a to je proshlo,svi mi imamo proshlost iza sebe neko ovako neko onako,pa nije nas majka drzala za ukras i nismo bili mrtvi dok nismo upoznali voljenog.Voljeni ima isto proshlost ali vi mushkarci ste kukavice po tom pitanju i uvek ste tu da date neadekvatno i lazno objashnjenje......[/QUOTE

Ova dama oduševljava svojim objašnjenjima.......
Nažalost opet netočna i neuvjerljiva.Nigdje nisam rekao u predhodnom da teba ili da volimo bližnje "voljene osobe".Sam pojam "voljene osobe" podrazumjeva da je to za vas najvažnija osoba ili osoba za koju ste spreni svašta - nešto učiniti,pa i pretrpijeti.Jer ako to nije, onda to nije "voljena osoba",odnosno vaš dragi,onda ga samo tako lažno oslovljavate.
Dakle ako nekoga tretiramo kao "voljenu osobu" onda smo barem u stanju minimalno zbog njega uvažavati i respektirati tu njegovu bližu obitelj,ako to nismo u stanju onda ovaj se lažno naziva "voljenom osobom"
U nekakvom normalnom životu sa "voljenom osobom" ako želite normalnu vezu temeljenu na iskrenosti DUŽNI ste sve reći iz svoje prošlosti,ako to ne učinite onda je veza po automatizmu NEISKRENA a ona kao takva nemože dugo egzstirati.Jer kad - tad će vaš "dragi" saznati za neke vaše "slalome",a onda ostaje pitanje kakvu si mu to iskrenost prodala.Upravo ako mu kažeš neće ti baš zato to kako reče superbaka "nabijati na nos",ali ako on to sazna iz druge ruke,veza je poslije toga nesnosna i sva se temelji na laži.
Sve pametne žene,znaju modalitet i način da to kažu svom "voljenom" i pozivam sve žene na ovome portalu da promisle što je pametnije za njih,ako ulaze u neke ozbiljne veze.
Drage dame.......nemojte se povoditi za "superbakom"......već svojem "voljenom" recite sve radi vašeg poštenja i iskrenog ulaska u vezu.
Čuj "superbake"......"vi muškarci ste kukavice i ne dajete adekvatno objašnjenje i lažete".
Ovo mogu pobiti argumentacijom na 500.načina.......ali ovo više samo za sebe govori,pa neka ostane takvo kako je napisano.
Tvoji si mi članci na portalu baš "simpa",zašto gubiš živce??????????
domen1 is offline   Reply With Quote