View Single Post
Old 01-09-2008   #5
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Thumbs down

Uzas!
Prvo i prvo,ovo je cisto kontriranje Katilima! Jos nam samo treba da se navijaci medjusobno dijeli i trve!
Drugo ne svidja mi se ovaj deo:
Potrebni su momci koji su ..... bi skandirali i navijali za nas klub ... MOMCI??? (wc za stojecke???) NAS KLUB??? (koji???)
i trece: Malo ti je podela,pa ih jos dijelis na CARSIJSKE momke i one druge!

Hajradinovic,ideja ti mozda i nije losa,ali nisi bas dobar u pretocavanju misli u post,pa je ovo ispalo:"Ne svidja mi se naziv Katili,vrijeme je za promene!"

Sta bi ta "nasa navijacka grupacija carsijkih muskih osoba koji nisu Katili" trebali da rade?? Da vriste na fudbalskim utakmicama,po uzoru na Katile i + na rukomet utakmicama kojih nema 10 u godini???
To mu dodje isto ko kad dodje neka nova vlast,pa pored svih problema u gradu,ona uzme da mijenja nazive ulicama,iako ce te ulice i pored novih imena ostati stari kaldrmisani,prljavi drum!
Izgleda kao da ponizavam nas sport,ali,iskreno,koje to uredjenje i vlast mogu nama da obezbede sve ono sto treba da uziva navijacki klub grada koji ima preko 30 000 stanovnika?
Hajd i da uzmemo da se sve to moze ostvariti,dobili smo svu mogucu pirotehniku, autobus, gorivo od grada,dje mi to mozemo da iskoristimo????

Mozda,ali mozda jednog dana kad nam bas-bas proradi hala,pa budemo imali vise klubova,skola sporta,sportskih manifestacija i nadmetanja,mozda bi tog dana trebalo PREUREDITI Katile (u smislu prosirivanja i na druge sportove),a do tad......
supergirl is offline   Reply With Quote