View Single Post
Old 28-01-2008   #63
mik.mak
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 47
Default

Quote:
Originally Posted by lejlaa View Post
Prvo nezahvalno je pisati ovako o drugima,jer malo mi jedni o drugima znamo,ipak je ovo samo forum,znaci pismena forma-komuniciranja na daljinu, samo mozemo da naslutimo koliko je ko iskusan u zivotu i uopste kakav je ko od nas ovdje sa foruma,al eto ti sam sebe uzdizes-iskustvom u zivotu,mozda i jesi pa neka ti bude,al tesko onom ko se sam fali.

Kazes da Lejlu nebi nikad podcijenio, a odmah zatim kazes da mi zelis nekakav brak,i jos mi kazes kako bi zelio da ja zivim po tebi tim nazadnim zivotom!,pa to bi bilo isto kad bih ja sada rekla: Tahirovica nikad nisam podcijenila niti cu,ali mu zelim da se lijepo nasmrce,i do kraja zivota drogira,bas onako kako se to po evropi radi,i da uziva cjeli zivot u razvratu kojem on pripada.... i jos dodje neko musko kojem nije mjesto medju zenama i pocne da mi faleta o necemu o cemu on nema ama bas nikakve veze... eto kako ti sad izgleda tvoje pametovanje kad ti se prevede sa druge strane!


Pogrijesno si konstatovao,nije da nemam odgovor vec necu da odgovaram na provokacije-moj ahlak mi ne dozvoljava tako nesto.
Na tvoje prve prozivke ja sam ti odgovorila sa SELAM-ALEYKUM,ti si odgovorio na njega sa provokacijom-precutala sam,pokusala sam sa hadisima da unesem mir u ovoj temi,ali nije islo,ponovo si me prozivao-ne znam zasto ,jeli samo zato sto sam neko ko pokusava da zivi onako kako je naredjeno od Gospodara svijetova.

I da kazem jos nesto vezano za samu temu,posto sam ja uglavnom negodovala na postove pojedinih kad su pisali o samoj vjeri ono sto je neistina.
Upoiznata sam dobro sa radom jednog takvog zabavista,skoro je identicno sa drugim zabavistima.
Glavna razlika je u tome sto je osoblje jako pazljivo,i sto je briga o djeci daleko veca,a prostorije neuporedivo cistije.
Zatim prednost je sto se u takvim vrticima djeci ne serviraju virsle i pastete sa svinjskim mesom,i kompletna ishrana je jako kvalitetna,i cista.
Djeca se organizovano preuzimaju sa adrese gdje stanuju,i isto tako se vracaju kucama organizovano-sa maksimalnom odgovornoscu.
Sto se tice vijerskog zivota tu je prednost data higijeni,kao sto to ISLAM nalaze,naravno djeca vaspitavana u ovakvom vrticu nikad nece steci naviku da se prije jela krste-sto je cest slucaj u klasicnim vrticima da djeca vidjevsi od pravoslavnih vrsnjaka i sama to rade-jer nisu nauceni da trebaju reci BISSMILAH'I!!!
Pa sto mi rekli-BUJRUM, ko gdje zeli neka vodi svoje dijete,jer svi su vlasni da odlucuju o svom djetetu,ali ce jednog dana isto tako biti pitani,polagace racun pred Allahom,pocevsi od toga kako su ime dali djetetu,pa do toga kako su ga uputili.

SELAM

Sellam-alejkum za tebe Lejla,i neka te Uzvisheni Allah nagradi za tvoj sabur.
Nastavi da budesh to shto jesi i ne treba ti vece bogatstvo.
mik.mak is offline   Reply With Quote