View Single Post
Old 22-10-2009   #42
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 49
Posts: 738
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Upravu si, danas su modernija vremena, ja sam onaj koji klika!!!

A veruj mi da nisam za ta hladjenja, ali kad krenes tako onda neko mora da reaguje. Ovo gore sto pise nije problem, ja tako i volim kad se pise, ali ne kad vrijedjas druge...

lako je napisati glup, budala itd... ali probaj nesto da napises sto ima smisla a ne vrijedja, kao prethodni post!

A grijesis ako mislis da ja tek tako hladim... mora da ima jak razlog, ali necu da gledam kako druge ponizavas, to ne ide, zato uskacem, a neko mora jel tako?

Ni u becu ne mozes da se ponasas kako hoces, nego ima neko sto pravi red i mir, tako je i ovde... zato te molim da lijepo pisemo... i sve je ok... a veruj mi kod drugih bi davno bio uklonjen, nego, STA HOCE SAD ZUKORLIC?
Ccccccccccc pa mislim,stvarno,kakve su ovo izjave?Covek ima svoje misljenje,ne slaze se sa misljenjima nekih ovde...pa sta?!Ja u tome ne vidim nikakvu uvredu,niti omalovazavanje.On misli da je na ispravnom putu,a ti ga nazivas"izgubljenom dusom"(to bi on,vec, mogao kao uvredu da shvati)...pa onda(objasnjavajuci njemu ,bezbeli da objasnjavas i nama ostalim)kako svugde postoji red i mir...zamisli,mi to nismo znali....
I jos da pitam za te medalje.To se dodeljuje na granicnom prelazu ili predsednik opstine ima tu cast?
amlA is offline   Reply With Quote