View Single Post
Old 01-06-2011   #48
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

Quote:
Originally Posted by hurmasica View Post
Mila moja,nikad se ne zna zasto je nesto za hair,kada nam se ucini kao najvece zlo koje nas je pronaslo.
U svakom porazu klija sjeme buduceg uspjeha,jer "ON" bdi nad nasom zivotnom bastom i tamo gdje se sapletemo pomogne da ustanemo ,uvjek iznova na svojim nogama.
Nema sretnijeg insana od onog kad pronadje svoju drugu polovicu,vakat nije bitan,jer,tvrdim da se vakat srece ne mjeri sahatima ,danima, godinama ,vec kakvim ga intenzitetom zivimo.Kako god da skonca taj vakat ,treba ga prihvatiti i ponijeti sa sobom kao svojevrsnu osobnu oazu u kojoj se covjek, kad osjeti da u njegovoj pustinji od duse nije davno pala kap srece uvjek rahat napiti moze i utoliti zedj do sledece "emotivne kise".
Ko nije volio ,neovisno dali je ta ljubav bila obostrana,taj ne moze reci da udise punim plucima zivot,da ga osjeca u damarima i da je jedino tada kada osjeti da se nekom nesebicno daje najvise dobija natrag.
Ne treba nam "opravdanje"za dunjalucku znatizelju niti razloge navoditi zasto nekog ili nesto osjecamo svojim,posebnim,vrijednim,jer niko i nista ne moze znati koji eliksir zivota to bice svjesno ili nesvjesno ubrizgava u svakidasnjicu naseg bitisanja.
Cini me sretnom osjetiti te sretnom,duso draga!
Inshallah do kraja vakta i zemana!
Amin, draga Hurmo i tebi takodje sve najbolje od srca zelim, sada naravno znam malo vishe o tebi, dovoljno je samo to sto si ahbab meni dragoj i voljenoj osobi, njegovi prijatelji su i moji, cenjene si sa nashe strane,, a inache i pre toga kroz postove si mi bila draga, privlachila me tvoja energija, iskrenost, hrabrost, roealno sagledavanje i shvatanje zivota, tvoji stihovi i textovi su me prvo privukli, ne pishesh ih u poslednej vreme, a obechala si da ces nastaviti,,da ne pricham o tvojoj diskretnoj duhovitosti,
__________________
I See You

Skorpija is offline   Reply With Quote