Thread: F1 2008
View Single Post
Old 07-04-2008   #203
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default Masa prezadovoljan



Felipe Masa je danas u Bahreinu prvi put u karijeri pobedio a da nije startovao sa prvog mesta, što je njegova prva pobeda od VN Turske prošle godine, ukupno šesta u karijeri. Kimi Raikonen je drugim mestom preuzeo vođstvo u generalnom plasmanu sa 19 bodova.

Felipe Masa:

"Senzacionalno. Konačno, nakon tmurnog starta šampionata, ponovo je sunčano. Zadržali smo koncentraciju tokom vikenda i ovo je rezultat. Znali smo da možemo da računamo na sjajan automobil i to se i potvrdilo, dok sam vodio nisam morao da pritiskam do maksimuma ni u jednom trenutku. Imao sam dobar start i uspeo da preteknem Roberta. Zbog ulja na stazi bilo je problema na početku trke između krivina 5 i 8, ali pod kontrolom. Imao sam na umu šta se desilo u Maleziji i obraćao pažnju sve vreme kako bih automobil doveo kući. Lepo je vratiti se na pobedničku poziciju ovde u Sakiru, stazi koju sam uvek voleo."

Kimi Raikonen:

"Drugo mesto je najbolje čemu sam se nadao tokom vikenda koji definitivno nije bio najbolji za mene. Ovih osam bodova me stavljaju na prvo mesto i to je razlog za mene da zadovoljan napustim Bahrein. Nisam našao idealan balans ni u jednom trenutku. Siguran sam da će u Barseloni biti drugačije."
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote