View Single Post
Old 29-10-2008   #39
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Stranac zene ili para te udarile u glavu
godine prijatelju,godineeee...
samo ćuti,nemoj nikomī...

Quote:
od 2000 je Djindjic vladao, Kostunica tek 2004.
stanī da ti pricam...
na septembarskim izborima,milosevica je kao protiv kandidat pobedio kostunjavi,i dosa na mesto predsednika,a pokojni Zoran Đinđic-bio je premijer,te su obojica bili u vlasti...
tek 2002.dogine ce Đinđic pokazati svoju genijalnost kakva se dugo nece videti,time sto je dokazao da je kostanjuvi samo jedan majmun,i od predsednika drzave napravio coveka bez funkcije,secas li se ili da ti nastavim...
u to vreme sda je bila u velikoj ljubavi sa rejsom Muamerom ef.Zukorlićem,
te preko njega i njegove politicke moci u tom trenutku usla u saradnju sa DS-om,a sve preko Dragoljuba Micunovica,sto je rezultiralo onom koalicijom za oktobarkse izbore 2004.
znas ono,kad se Boris Tadic krstio na pitanje novinara da je u koaliciji sa ugljaninom a vi ste govorili:
Allahu Ekber Boris Tadić....


Quote:
kad smo bili sa Kostunicom
jeste,ubrzo ste prodali Tadica,i svoja dva dobijena polsanicka mandata dali kostunici i ilicu,pa ste skidali zastavu BNVS,koju ste zapravo vi sami i osmislili i izabrali,pa ste narucivali "ljijepo vrijme" kad su ona dvojica dolazila u pazaru,pa ste pricali kako ni jedan vlast na prstoru bivse jugoslavije nije uradila za bosnjake i sandzak kao sto je to uradio kostunjavi...
e,pa,kad toliko uradi taj covek,sto i tada ne promeniste imena ulicama...

Quote:
sdp je imao predsednika opstine secas li se ti si mu bio glasnogovornik
jeste,nazalost,i ne samo glasnogovornik,nego kad malo bolje pogledam
ja sam u toj prici bio Mikelandjelo koji je izvajao "Golijata" (ne David-a),ali bilo pa proslo...

Quote:
he he a secas li se kad ono vi ne predjoste cenzus za republicke,pa si trazio pistolj da nas pobijes kad si proso sa autom kroz zastave ... eh to je bio Kurban Bajram
kako da ne,to su ipak ternutci koji se ne zaboravljaju,
sad mi zao sto vas ne pobih
ne bi ste napravili ovoliko stete Muslimanima Sandzaka...


Quote:
pokvarismo i ovu temu ....
nije ni prva ni poslednja,popravicemo...

eh,sad...

ul.K.Petra mora se zvat Camila Prasovica,to mi je palo na pamet i ja to moram da realizujem...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote