View Single Post
Old 04-05-2014   #13
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Undercover 007,ne dajem ja odgovore,jednostavno iznosim svoja razmisljanja i kako ja gledam na to,sto SDA uvijek pobedjuje na izboroma!
Uspeh je ogroman ali tesko objasnjiv!navescu primer DS,koji je 2008 imao ogromnu podrsku biraca i nizom losih politickih poteza,dosao u situaciju da se bori za goli opstanak!
Biraci na izborima,i te kako znaju da kazne pogresne poteze stranaka!
Zato ne mislim da su kriminalci i lopovi u SDA,kao sto ne mislim da su ljudi koji su u SDP ili BDZ,lopovi i kriminalci!
Ostajem pri tvrdnji da je to fenomen i da vredi o tome diskutovati!Isto kao sto je fenomen to,sto je Ljajic od 2000 u svakoj vladi,ministar!Covek ima kvalitete i sigurno nije kriminalac,jer koji bi predsednik Vlade uzeo kriminalaca da mu bude ministar i time sam sebe kompromituje!
Ja se ne slazem sa politikom koju vodi Ljajic ali to nije razlog da pljujem po njemu i da ne postujem ovaj njegov uspeh!

Nego da se vratim temi!

Ne rado pominjem imena ovde na forumu ali kada covek vidi Mirsa Hodzica,kako aktivno radi na uredjenju parka ili pomaze licno oko utovara i istovara delova za ski lift,ne moze a da to ne postuje,jer radi na dobrobit svih nas sjenicana,bez obzira kojoj partiji neko pripada!

Tako ja gledam na te stvari!
joku is offline   Reply With Quote