View Single Post
Old 03-05-2014   #10
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

par velikih porodica, sa zetovima, snajkama, uzom i sirom rodbinom je ogroman broj.
i rekoh, da se to sirilo tim sistemom na seoskom podrucju.

ako samo kazem da je covek sa zavrsenim veterinarskim fakultetom radio, ne znam da li sada radi - a sigurno radi, kao opstinski gradjevinski inspektor, onda nema potrebe da dalje pricam o nepotizmu i radu nase prve nacionalne stranke.

imao bih da pisem danima o ovoj temi, ali time necu nista postici niti promeniti.
mogu samo da se zameram sa ljudima jer mnogi ne vole da cuju istinu, navikli su da zive tako, oni meni ne smetaju, cak nista mi lose nisu i ne rade.
sto bih ja nesto pricao o tome.

imao sam srecu da ne zavisim od tih ljudi, ni tada a pogotovu ne sada, svako ko hoce moze da vidi kako se radi, a onaj ko nece i ne mora.

srecan sam, cak presrecan, da ne zivim u takvom okruzenju, i koliko god moj odlazak iz sjenice bio bolan za mene i porodicu vredelo je svake suze.

u suprotnom bih morao da ljubim d..e nekom hajvanu da mi da plastenik, junicu, kosacicu, kilo secera, brasna, ulja, i sve sto daju za partijsku lojalnost.

jos jednom napominje, da sve stranke u srbiji tako rade i da ovo nije samo za sda.
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote