View Single Post
Old 27-02-2010   #71
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Polufinalisti Velikog Brata VIP 2010 nastavili prepucavanje i po izlasku iz kuće

VB pljuvačina!





Izbačeni učesnici „Velikog brata VIP“ pokazali su da će se loši odnosi započeti u kući na Košutnjaku nastaviti i po izlasku


Mladen: Ne bih imao seks sa Anabelom!
Bivšeg verenika Seke Aleksić po izlasku je sačekalo najviše pitanja o odnosu sa Anabelom.
- Zaljubio sam se. Koliko, videćemo – rekao je Mladen Radulović i demantovao da, kako je Gagi tvrdio, gradi karijeru na Anabeli.
- Nek Đogani priča šta hoće. Nisam muška sponzoruša i ne zloupotrebljavam njegovu bivšu suprugu – izričit je bio maneken koji je bio optužen i od strane Anabeline sestre Aide Bukve da se nije poneo kao džentlmen jer nije stao na njenu stranu kada ju je Boki napao.
- Nisam hteo da se mešam, to je njihova stvar – kratko je prokomentarisao Mladen, priznajući da nije primetio da se Boki loži na njega i dodao da mu ne smeta što ga optužuju da nosi samo stvari koje mu je Seka kupila.
- Imam dosta poklona od nje, ali me ne čudi da su samo o tome ljudi pričali – iskren je bio Radulović koji je otkrio i da je on upoznao Seku sa budućim suprugom Veljkom. Na kraju, na pitanje da li bi imao seks u kući s Anabelom, da je ona to htela, rekao je:
- Naravno da ne bih nikada.


Bora: Boki je prljav i aljkav
Folk veteran Bora Drljača je najpre osuo paljbu po Bokiju 13.
- Ne znam ko su mu roditelji, ali su od njega napravili neurednog čoveka koji se maže puderom za trpezarijskim stolom za kojim posle moramo da jedemo. Glumi kako vodi računa o higijeni a prljave stvari ostavlja svuda po kući – rekao je Drljača koji nema lepo mišljenje o Erinom ponašanju.
- Eru sam podržavao samo zato što mi je prijatelj. Mislim da je preterao u svađama – konstatovao je Bora, osvrnuvši se na pretnje koje je uputio Divni kada joj je rekao da joj je bolje da mu ne staje na žulj.
- Nju sam tek u kući upoznao i ovako ću reći: ona je samo jedna od 100 osoba koje rade na radiju i koju ljudi znaju samo zato što je majka Jelene Karleuše.


Alden: Era nema mozga!
Kao što se i moglo očekivati, prvo pitanje koje je sačekalo Bosanca Aldena Hadžikarića bilo je da prokomentariše to što ga je Era pred svima nazvao Turčinom.
- Čovek je nekompletan kad može tako nešto da kaže. Jedino objašnjenje je da nema mozga – rekao je Alden i potvrdio da mu se sviđa Ena.
- Od drugog dana sam zaljubljen u nju.


Divna: Mladen je bio pravi dečko za Seku Aleksić!
Radost što će uskoro videti, kako je sama rekla, svoja tri deteta, Divni Karleuši donekle su pokvarila pitanja u vezi sa komentarom koji je Seka Aleksić ostavila na internetu nazvavši je „mama prasicom“.
- Je l‘ sad treba da groknem da bih odgovorila na to?! (smeh) Ako misli da sam prasica, nemam ništa protiv, ali moram da naglasim da sam osoba koja je najmanje jela u kući – rekla je Divna osvrnuvši se na blizak odnos u kući sa bivšim Sekinim dečkom.
- Mladen je divan momak, upoznala sam ga mnogo pre njegove veze sa Sekom. Mogu samo da joj poručim da je pogrešila što je raskinula s njim – iznela je utisak mama Karleuša dodajući da je u kuću ušla jer planira rijaliti šou, a ne da bi reklamirala ćerkin koncert.
- Smišljam emisiju poput šoua Opre Vinfri, pošto slično izgledamo! (smeh)


Ena: Imala sam strah od Švabe!
Ena Popov u svom drugom pokušaju nije uspela da pobedi u „Velikom bratu“ a komentare da je uobražena smatra zabludom drugih.
- Nisam uobražena nego stavljam stvari u životu na svoje mesto – rekla je Ena i pojasnila zašto je bila odbojna prema Milanu.
- Na taj način sam pokušavala spontano da mu pokažem da ne želim da imam ništa sa njim. Plašio me je, jer me je gledao pola sata kroz prozor izbezumljeno. Ako sam ispala zbog toga što sam ga odbijala, drago mi je – prokomentarisala je Popovova i dodala da nije bila u vezi sa Gojkom Kačarom.
- Porodični smo prijatelji i drugari iz detinjstva – rekla je Ena, koju je potom zbunilo pitanje kako su porodični prijatelji kad je njena mama rekla da nema pojma ko je on
- Ok, mama ga ne zna, ja ga znam.
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote