View Single Post
Old 31-03-2006   #33
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

eh ovako Riki posto ima puno toga necu citirati vec kopirati i davat komentare

-zlatko izvini al koliko sam ja upoznat sa tvojim problemom i tvopjih komsija to nije samo jedna godina vec otkad je prosla ona kanalizacija koju je projektovao DZEMAIL SULJEVIC SA MUNIBOM MUJAGICEM-

nije problem u kanalizacija(to je problem preko puta nas) vec u cijevi koja je pukla i curi neprestano godinu dana,voda koja curi ide na stetu opstine i nama puni dvoriste,a tvoj rodjak kaze da to sto voda curi nije nas problem ,sta se mi brinemo sto curi voda koju niko ne placa????



-fabrike su sve naravno zatvorene ljudi su bez posla neki vec poi 10 godina-

Za fabrike nije kriva nijedna Sjenicka stranka vec SPS,al samo bi da napomenem Rasimova i Eskova obecanja kako ce biti otvorene posle mesec dana kad onui dodju na vlast,pa sta bi...



-prvo izgradjeni su putni pravci od drazevica do kamesnice u duzini od 4 km asfaltnom prevlakom--

,taj put je napravila republika a ne opstina



-asfaltirano je prema selu vapi 1km ali zbog vremenski uslova nije moglo da se stigne da asfaltom se taj put poveze do vesne sto ce se zavrsiti sada u aprilu--

hahaha zbog vremenskih uslova ahhahaha hajde da vidimo evo sad ide april



-napomenimo i to da je danas u novom pazaru izglasano nepoverenje predsedniku opstine SULEJMANU UGLJANINU a kada ce biti glasanje to jos nije objavljeno-



to ce isto biti i sa eskom ali to ne znaci da ce se maci,vec da ce se na izborima proveriti dali je narod i dalje za tog predsednika ili ne..



to je 12 km asfaltnog puta

koliko predhodni nisu uradili ni za zadnjih 20 godina



asvaltirane ulice od 2000-2004

ulica Prijepoljska,ulica 29 novembar,Ulica Tadije Andrica,ulica Sportska (oko stadiona),ulica Maksima Gorkog,ulica Luke Gobeljica,ulica Kej Mira, Ulica Save Kovacevica,put Zajecice-Krce,4 mosta,6 seoskih puteva(spremnih za asvalt),a da ne pominjemo rasvete oko skola,obdanista...bice puno za jedno izlaganje a ubedjen sam da ima jos samo se treba setiti....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote