View Single Post
Old 16-04-2009   #15
neda
Registrovan
Početnik
 
neda's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 487
Default

Quote:
Originally Posted by neda View Post
Kako red nalaže poželeću ti i ja dobrodošlicu na jedan jedinstven i dobar forum, samo se bojim da nisi dobro procenio profil foruma kao što si poleteo da procenjuješ izlaganje Superbake (mogao je to biti bilo ko drugi).

Elem, bilo bi mnogo konstruktivnije, interesantnije i lepše sa tvoje strane da si izneo SVOJE LIČNO MIŠLJENJE NA TEMU, a ne da prozivaš nekoga ko je napisao ohohoooo postova - pritom osobu ne poznaješ, a drznuo si se uz čudženje usput - jako lako da prozoveš i sve ostale članove sa ovoga foruma pitanjem: kako niko od muškaraca sa ovog portala nije prokomentarisao njeno izglaganje.

No, više je nego ružno uz dužno poštovanje znaka navoda koje si stavio da to nazoveš - polutračarsko.
Uzmi ili ostavi - ali ne na ovaj način, ne ovde i ne bez argumenata.

Moj lični komentar na tvoj post bi glasio ovako: Sram te bilo!!!
Quote:
Originally Posted by domen1 View Post
Ovo je besmisleno samo za sebe govori........uistinu me je STID.......samo neznam zašto.......
Da ti i ja raščistimo neke stvari u startu!

1. Da o besmislenosti nema ni traga stoje činjenice i argumenti sa kojima ti očigledno ne raspolažeš.
Uzmi lepo pa polako pročitaj svaku reč koju sam ti napisala (stojim iza toga) pa izvoli ali isključivo osnovano demantuj/suprotstavi se.

2. To što te je "uistinu STID.......ali ne znam zašto" govori o nekim tvojim psihološko-patološkim relacijama kao i neuronskim vezama koje očigledno po ovome što si napisao ne funkcionišu baš sinhronizovano, ali nije tragično.
Iskoristi emociju stida pa stavi svih svojih 20 prstiju na čelo i razmilsi zašto je to tako.

3. reč "polutračarsko" ne pripada ni srpskom ni hrvatskom jeziku, već žargonu!
Spada u neprijatne reči koje nadomešćuju nemogućnost iskazivanja odredjenih i konkretnih reči u terminologiji kao i veštini komunikacije.

4. ako si već krenuo da sudiš i zaključuješ, onda to uradi sa stilom i završi svoje rečenice ali ne sa tri tačke - nedorečeno, već jasno iznesi ono što misliš.
O svojim ličnim mišljenjima o sebi piši kako god hoćeš, a o drugima i tudjim mišljenjima možemo da razgovaramo samo uz činjenice i argumente.

Sve što sam gore navela u prvom citatu je argumentovano i tačno, da vidim tebe, usudi se?

I naravno, nemoj da izbegavaš temu razvlačeći diskusiju, već odgovri:

Šta je to što TEBE najviše privlači kod žene?

Nadam se da sam bila jasna.
neda is offline   Reply With Quote