View Single Post
Old 08-05-2012   #32
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

brate,drzava se stvarno macehinski odnosi prema sandzaku.
problem je sto to nije sad,nego je tako od kad se pamti.

nije raelano,da u policiji bude 99% jedne etnicke zajednice a da ta ista etnicka zajednica ima 30% stanovnistva jedne opstine...

nije realno,da na 99% mesta javnih funkcija i radnih mesta koja za finansiraju budzetom republike srbije budu uposljeni pripadnici jedne etnicke zajednica a cine je 30% stanovnista jedne opstine...

nije realno,da isti ti koji obavljaju sve te funkcije, prodaju svoje kuce i imanja po cenama za koje uzimaju duplo vece i kuce i imanja po centralnoj srbiji a uz sve to kazu da im nije bilo dobro pa su zbog toga otisli...

nije fer da je univerzitet ciji je jedan od osnivaca i muftija ne bude akreditovan i posle 10 godina rada, a da su svi po srbiji akreditovani posle 1 meseca ili 2 najvise...
i ako ima sve uslove cak ima i bolje od 90% fakulteta koji su akreditovani...

nije u redu, da drzava svojom politikom, razjedinjuje jednu nacionlanu zajednicu koja je i onako malena,pravi joj probleme preko svojih unutrasnjih sluzbi.

nije u redu, da u kafani sa nekoliko hodza naprave DRUGU islamsku zajednicu zato sto muftija nije hteo da im jede iz ruke kao pas,nego je rekao da bosnjaci imaju ponos i da se sa njima moze dogovoarati i pregovarati ali se nikako ne mogu ucenjivati i minimizirati...

nije u redu,da se svim verskim zajednicama vraca imovina osim islamskoj...

nije u redu da se istera sa posla covek za islamskim fakultetom a na njegovo mesto primi covek sa srednjom skolom da bi predavao deci veronauku u srednjoj skoli...

nije uredu ni da se u dzamijama prica o politici ni da se hodza bavi politikom a jos manje kandiduje za predsednika jedne drzave i ako potice iz manjinske etnicke zajednice, ALI MORAO JE...!!!!

sve ostalo ima mesta za pricu,o njemu samom,o nekim drugim stvarima koje ali ovo sto sam gore napisao NE SME DA SE DESAVA...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote